Anasayfa / Genel / Steam Fiyatı 25 Olan Oyun, Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu

Steam Fiyatı 25 Olan Oyun, Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu

Webtekno ekibi olarak sizlere zaman zaman bedava olarak sunulan oyunlardan bahsediyoruz. Çeşitli platformlar, Steam ve Epic Games gibi platformlarda belirli tutarlar karşılığında satılan oyunları kendi platformlarında ücretsiz olarak sunuyorlar ve böylelikle de oyunseverler, söz konusu oyunlara herhangi bir ücret ödemeden sahip oluyorlar. Şimdi yine bedava olan bir oyunla karşınızdayız.

Bu defa bedava olarak sunulan oyun, Headsnatchers. Steam’de 25 TL karşılığında satılan bu oyun, kısa süreliğine Humble Bundle’da ücretsiz oldu. Dahası ücretsiz olarak alabileceğiniz Headsnatchers isimli oyunu, Steam kütüphanenize de ekleyebiliyorsunuz. Dilerseniz şimdi, önce Headsnatchers’ın ne olduğuna arkasında da oyuna nasıl bedava olarak sahip olacağınıza yakından bakalım.

Headsnatchers

Bu ilginç ve eğlenceli diyebileceğimiz oyundaki amacımız, çevrimiçi ya da lokal olarak oynayabileceğiniz rakiplerinizin kafasını ısırarak ele geçirmek. Onlarca ayrı tasarım oluşturabildiğiniz oyunda, öyle çok ayrı mod bulunuyor ve bu modların her birisinde rakibinizin kafasını bambaşka bir gaye uğruna kullanıyorsunuz. 

Oyun, ufak bir depolama alanına gereklilik duymasına rağmen sistem gereksinimleri açısından azıcık pinti diyebiliriz. Çünkü geliştirici ekip, oyunun nasihat edilen sistem gereksinimlerinde Intel Core i7 işlemci, 12 GB RAM ve Nvidia GeForce GTX 960 ekran kartı kullanılması gerektiğini söylüyor. Fakat oyunu orta ayarlarda oynamayı seçim ederseniz, sisteminizin çok da zinde olması gerekmiyor.

Headsnatchers

Oyunu ücretsiz olarak Steam kütüphanenize eklemek için yapmanız gerekenler

İlk olarak burada bulunan bağlantıyı kullanarak oyunun Humble Bundle mağaza sayfasına erişin. Oyuna ücretsiz olarak sahip olmak için bir Humble Bundle hesabınızın olması gerekiyor. Google ya da Facebook hesabınızı kullanarak platforma antre yapabileceğiniz gibi e-posta adresinizi kullanarak da üye olabiliyorsunuz. Bunun için, henüz eriştiğiniz sayfanın sağ üstteki kısmında yer alan “Login” veya “Sign Up” butonunu kullanabilirsiniz. Sisteme antre yaptıktan sonra tekrar kampanyanın sayfasına erişin ve “Get the Game” yazan butona tıklayın. Karşınıza çıkacak olan yeni ekranda da gerekli onaylamaları yapın. Böylelikle Headsnatchers’a ait kod, e-posta adresinize gönderilmiş olacaktır. E-posta adresinize gönderilen içerikte “Redeem Now” ibaresinin yer aldığını göreceksiniz. Bu ibarenin üstüne tıklayın. Yeni bir sayfanın açıldığını göreceksiniz. Bu sayfanın altına dürüst baktığınızda, “Reveal your Steam key” yazan bir birim göreceksiniz. Bu butona tıkladığınızda Headsnatchers için Steam aktifleştirme kodu, karşınıza çıkacak. Kodun hemen sağ tarafında “Redeem” yazan bir bölümün olduğunu göreceksiniz. Bu koda tıkladığınızda, yeni bir sayfa açılacak ve Steam’e yönlendirileceksiniz. Dilerseniz tarayıcı üzerinden dilerseniz de Steam uygulamasını kullanarak oyunu hesabınıza tanımlayabiliyorsunuz. Headsnatchers’ı Steam uygulaması üzerinden etkinleştirmek için başvuru antre yapın ve üst kısımda bulunan menülerden “Oyunlar“a tıklayın. Hemen ardındaki da açılabilir menüde yer alan “Steam’de ürün etkinleştir” isimli seçeneğe tıklayın. Karşınıza çıkacak minik menüde “İleri” seçeneğine tıklayarak kodu gireceğiniz sayfaya gelin. Arkasında da kopyaladığınız kodu buradaki boşluğa yapıştırın. Bitmiş “İleri” seçeneğine tıkladığınızda, oyun doğrudan Steam hesabınıza eklenmiş olacaktır.

Hakkında admin

Check Also

Spotify, Google Hesabı ile Giriş Yapma Özelliğini Kullanıma Açtı

Spotify, Google Hesabı ile Giriş Yapma Özelliğini Kullanıma Açtı

Çok uzun yıllar boyunca internet kullanıcıları hemen her platforma üye olmak için ayrı ayrı oturum …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir