Anasayfa / Genel / Steam, 18 TL Değerindeki Bir Ilave Paketi Kısa Süreliğine Bedava Yaptı (Oyun da Bedava)

Steam, 18 TL Değerindeki Bir Ilave Paketi Kısa Süreliğine Bedava Yaptı (Oyun da Bedava)

Dünyanın en büyük oyun dağıtıcılarından biri olan Steam, bünyesi aşağıda yayınladığı oyunlara ve ek paketlere sıkça indirim uygulamasıyla biliniyor. Ülkemiz özelinde yurt dışına kıyasla oldukça rekabetçi bir fiyat politikası izleyen işyeri, bu yönüyle de böylece fazla oyun tutkununun beğenisini kazanmayı başarıyor.

Bildiğiniz gibi geride bıraktığımız gün itibarıyla Steam ’de Ay Takvimi Yeni Yılı ’na özel indirim dönemi başlamıştı. 4 gün sürecek bu faaliyet zarfında oyuncular, sürekli elde etmek istedikleri öyle çok oyuna veya ek pakete kesik bir şekilde sahip olabiliyorlar. Bu indirimlerden yararlanan bir ilave paket ise strateji oyunlarıyla arası iyi olanların yakından tanıyacağı Crusader Kings II oyununa ait 18 TL ’lik ‘Sons of Abraham ’ paketi oldu. 

Crusader Kings II nasıl bir oyun?

Paradox Development Studio kadar geliştirilmiş olan Crusader Kings II, özetle özet çıkarmak gerekirse Orta Çağ temalı bir taktik ve rol yapma oyunu olmasıyla biliniyor. Strateji oyunlarından keyif alanların saatlerini harcayabileceği bu oyunda başlıca gaye, hükmettiğiniz toprakları genişletmek ve bilinen bütün dünyayı ele geçirmeye amaçlamak olacak.

En erken 15 Eylül 1066 ’dan başlayabileceğiniz bu oyunda, 1453 ise bitiş tarihi olarak muhakkak durumda. Bu noktada oyuncular, bu yıllar aralarında diledikleri bir yıldan başlayarak mücadeleye atılabilirler. Feodal Avrupa entrikasından tutun da taht kavgalarına değin her şeyi bulabileceğiniz bu oyun, yukarıda da belirttiğimiz üzere strateji meraklıları için epeyce ideal bir oyun gibi görünüyor.

Crusader Kings II: Sons of Abraham ilave paketi nasıl ücretsiz bir şekilde elde edilir?

Ilk Olarak Crusader Kings II: Sons of Abraham ’ın bir oyun değil, bir ek paket olduğunu belirtmemiz gerekir. Bu hatırlatmayı yaptıktan sonradan paketi edinmek için yapmanız gereken temel şeyin de oyuna sahip elde etmek olduğunu söyleyelim. Steam ’de adamakıllı bedava olan Crusader Kings II ’yi bu bağlantıyı kullanarak kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Oyunu ekledikten sonra bu bağlantıya tıklayarak ‘Sons of Abraham’ ilave paketinin Steam sayfasına gitmeniz gerekiyor. Karşınıza meydana çıkan sayfada ilgili ilave paketin 27 Ocak tarihine dek ücretsiz olacağını göreceksiniz. Bu noktada ‘Hesabıma Ekle’ butonuna tıklayarak ek pakete ücretsiz bir şekilde sahip olabilirsiniz.

Hakkında admin

Check Also

Porsche Taycan Satışları Beklentileri Karşılayacak

Porsche Taycan Satışları Beklentileri Karşılayacak

2020 yılı hemen hiçbir şey için iyi geçen bir yıl olmadı. Otomobil üreticileri ise pandemi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir