Anasayfa / Genel / Star Wars Celebration Etkinliğinin 2022 Yılına Kadar Yapılmayacağı Duyuruldu

Star Wars Celebration Etkinliğinin 2022 Yılına Kadar Yapılmayacağı Duyuruldu

Star Wars Celebration etkinliği, gişe rekorları kıran serinin hayranları için en büyük faaliyet ve bu sene ağustos ayında, Kaliforniya’da gerçekleşmesi planlanıyordu oysa bu yılki etkinliklerin iptal edildiği ve 2022 yılına değin gerçekleşmeyeceği bildirildi.

Fena haber, serinin devlete ait sitesinde açıklandı. Açıklamada; “Star Wars Celebration’da hayranlarımızın, katılımcılarımızın, yapımcılarımızın, konuklarımızın ve personelimizin sağlığı ve güvenliği tekrar tekrar bir numaralı önceliğimiz olmuştur. COVID-19 virüsünün küresel etkisi göz önüne alındığında ve lokal yönetimin ‘iç mekân kuralları ’ ile ilgili halk müziği sağlığı yönergeleri doğrultusunda, 2020 Star Wars Celebration’ı iptal etme kararı aldık” ifadelerine yer verildi.

‘Biletlerinizi saklayın’

star wars celebration

Etkinliğin San Diego Comic-Con da dâhil edinmek üzere diğer tüm etkinliklerle aynı kaderi paylaşarak iptal edilmesi kimse için hayret verici olmadı fakat yine de serinin hayranları, 2021 yılının daha şimdiden pas geçilmesine tepkili. Planlarda her tarafta bir değişiklik olmazsa bir sonraki Star Wars Celebration, 18-21 Ağustos 2022‘de Kaliforniya’da gerçekleşecek.

Bu yılki anma için bilet satın alan hayranların biletlerini 2022 etkinliğine aktarabilecekleri veya geri ödeme alabilecekleri bildirildi. Biletini bir sonraki etkinliğe aktarma edecek olanlara ‘özel Star Wars Celebration etiketi ’ bedava olarak verilecek.

Lucasfilm, gelenek hâlini alan bu kutlama etkinliklerini yaklaşmakta olan Star Wars filmlerini ve dizilerini takdim etmek için kullanıyor. Bir sonraki etkinlik için 2 yıl beklenecek olması, Mandalorian ’ın ikinci sezonu hariç, Star Wars ile ilgili herhangi bir yapımın seyirciyle buluşmayacağı anlamına geliyor olabilir. Uzun süredir beklenen Obi-Wan ve Cassian Andor gibi birçok yapım sırada olsa da hiçbirinin yapımına hemen şimdi başlanamadı.

Hakkında admin

Check Also

Çin Polisi, 4,2 Milyar Dolar Değerinde Kripto Paraya El Koydu

Çin Polisi, 4,2 Milyar Dolar Değerinde Kripto Paraya El Koydu

Çin’de bugüne kadar 109 kişinin tutuklandığı PlusToken soruşturması geçtiğimiz gün Çinli yetkililerin büyük bir kararına …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir