Anasayfa / Genel / Square Enix Oyunları, Bulut Oyun Servisi GeForce Now’a Geri Döndü

Square Enix Oyunları, Bulut Oyun Servisi GeForce Now’a Geri Döndü

Sıradan ekipman özelliklerine sahip bir bilgisayarda zeka AAA seviyesindeki oyunları 1080p çözünürlükte akıcı bir şekilde oynamanıza imkan sağlayan bulut odaklı oyun servisi Nvidia GeForce Now, beta sürecinin ardındaki Capcom, EA, Konami, Remedy, Rockstar, Activision Blizzard ve Square Enix gibi sektörün dev stüdyoları altındaki bazı oyunlara elveda demek durumunda kalmıştı. 

Şu Anda bu şirketlerinden biri, bugün itibarıyla GeForce Now ’a resmi olarak geri döndü. Nvidia, Google Stadia rakibi platformunun, önceden olduğu gibi bir takım Square Enix oyunlarını destekleyeceğini duyurdu. Servisteki Square Enix içeriği, Deus Ex ve Tomb Raider da dahil almak üzere toplam 14 PC oyunundan oluşuyor. 

GeForce Now

Japonya merkezli video oyunu şirketi Square Enix, oyun kütüphanesini GeForce Now ’dan çeken en eski oyun yayıncılarından biriydi. öte taraftan, şubat ayında kullanıcılara sunulan bulut odaklı oyun servisinin Batman: Arkham series, Nier: Automata, Final Fantasy XV ve Octopath Traveler gibi daha önce desteklenen bir takım oyunlardan yoksun olduğunu belirtmeden geçmeyelim.

Birçok GeForce Now kullanıcısı, öbür mağazalardan satın aldıkları oyunların çeşitli platformlarda telif ücreti ödenmeden oynanması gerektiğini düşünüyor fakat Nvidia, grafik kartı pazarında çoğu oyun yayıncısı ve geliştiricisiyle yakın bir şekilde çalıştığı için, endüstri ortaklarıyla aleyhinde karşıya gelmek istemiyor. Örneğin; Google da, kullanıcıların Stadia platformunda oynamak için ayrı oyun kopyaları satın almasını durum koşuyor.

bulut oyun servisi

Her şeye karşın, bulut odaklı egzersiz mantığı ile oyunculara hesaplı ve kullanışlı bir yol sunan GeForce Now, an itibarıyla Electronic Arts, Epic Games, Riot Games, Ubisoft ve Valve gibi büyük yayıncıların yapımları da dahil 2.000’den artı oyuna erişim imkanı sunuyor. 

Hakkında admin

Check Also

Türk Motosiklet Sürücüsünün Radara Yakalanmamak İçin Bulduğu Çözüm Deşifre Oldu

Türk Motosiklet Sürücüsünün Radara Yakalanmamak İçin Bulduğu Çözüm Deşifre Oldu

Radar sistemleri, hız sınırlarını aşarak hem kendi hem de trafikteki diğer kişilerin hayatlarını tehlikeye atan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir