Anasayfa / Genel / Spider-Man: Into the Spider-Verse 2 ’nin Çalışmaları Başladı

Spider-Man: Into the Spider-Verse 2 ’nin Çalışmaları Başladı

Küresel koronavirüs salgını, birçok sektörü etkilediği gibi sinema endüstrisini de içten etkilemişti. Çoğu yapım şirketi salgın nedeniyle filmlerin çalışmalarını ve vizyon tarihlerini ertelemek zorunda kalmıştı. 

Yapımlarını tecil etmek zorunda kalan şirketler arasında Sony de yer alıyor. Sony; Spider-Man 3, Morbius ve Venom 2 gibi filmlerinin yanından Spider-Man ’in sevilen animasyon filmi Spider-Man: Into the Spider-Verse ’in devam filminin vizyon tarihini ve yapım çalışmalarını tecil etmek zorunda kalmıştı. 

Spider-Man: Into the Spider-Verse 2

Salgın başlamadan önce Spider-Man: Into the Spider-Verse 2 ’nin vizyon tarihi Nisan 2022 olarak açıklanmıştı. Sony, salgının başlamasının ardından filmin vizyon tarihini 7 Ekim 2022 ’ye ertelemişti. 

Spider-Man: Into the Spider-Verse 2 ’nin yapımında yer alacak çizerlerden olan Nick Kondo, dün Twitter hesabından yeni bir video paylaşarak filmin çalışmalarının başladığını duyurdu. Kondo, kısa bir video ile çalışmaların ilk gününde olduğunu belirtmekle yetindi.

Spider-Man: Into the Spider-Verse 2

Kondo ’nun Spider-Man: Into the Spider-Verse 2 ’nin çalışmalarının başladığını duyuran videosu, film hakkında herhangi bir detaylar sunmuyor. Ancak filmin vizyon tarihi Kondo ’nun videosunda bir kere daha duyuru ediliyor.

Spider-Man: Into the Spider-Verse 2 ’nin çalışmalarının başlaması, yeni mucizevi şartlar olmadığı takdirde filmin vizyon tarihinin tekrar değişmeyeceğini gösteriyor. bu nedenle 7 Ekim 2022 ’de vizyona girecek filmi şimdiden heyecanla beklemeye başlayabiliriz.

Nick Kondo’nun Spider-Man: Into the Spider-Verse 2’nin çalışmalarının başladığını duyurduğu video:

Hakkında admin

Check Also

Dünyanın İlk Elektronik Kağıt Tabanlı Esnek ve Renkli Ekranı Geliştirildi

Dünyanın İlk Elektronik Kağıt Tabanlı Esnek ve Renkli Ekranı Geliştirildi

E Ink, 2016 yılının mayıs ayında yeni bir teknolojisini tanıtmıştı. Şirketin elektrikli mürekkep dünyasında çığır …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir