Anasayfa / Genel / SpaceX’in Son Dakikada İptal Edilen Görevi İçin Sosyal Medyada Yapılan Komik Paylaşımlar

SpaceX’in Son Dakikada İptal Edilen Görevi İçin Sosyal Medyada Yapılan Komik Paylaşımlar

Normal şartlarda 27 Mayıs gecesinde fırlatılması beklenen SpaceX ’in insanlı uçuşu, hava şartlarının fena olması sebebiyle ertelenmişti. Ülkemizde de ilgiyle takip edilen bu görevin iptal edilmesi ve ülkemizde göktaşı gözlemlenmesinin arkasından o kadar çok kullanıcı Twitter ’dan birbirinden komik tweet atmaya başladı. 

Bu süreçte SpaceX ’in fırlatma görevini canlı olarak yayınlayan YouTuber Uzlaşma Özcan ’ın da gündem olduğu pek fazla tweet ’i sizler için derledik. Türkiye ’de uzay, teknoloji gibi konulara olan ilgisiyle tanıdık Barışma Özcan, anlık olarak 100.000 ’i geçen izleyicisiyle birlikte bu etkinliği büyük bir merakla bekleniyordu. 

SpaceX ’in yaptığı son açıklama tarafından fırlatmanın yeni tarihi 30 Mayıs Cumartesi, saat 22.22 olarak açıklandı. Elbette, kıymetli YouTuber arkadaşımız Barıştırma Özcan ve bu misyonu bizim gibi merakla takip eden o kadar fazla birey, askıya alma haberinden üzüntü duysa da en dinç şekilde yapılması için zorunlu bir durum olduğunun haberdar. gerçi sosyal medyada yapılan paylaşımlar, hepimizin yüzünü güldürdü. Hazırsanız, sosyal medyadaki paylaşımlara bakalım.

SpaceX ertelemesinin peşinde sosyal medyada yapılan paylaşımlar:

Hakkında admin

Check Also

NVIDIA GeForce RTX 3070’in 3DMark Performansı Ortaya Çıktı

NVIDIA GeForce RTX 3070’in 3DMark Performansı Ortaya Çıktı

8nm Ampere GA104 tabanlı NVIDIA GeForce RTX 3070 kart, GeForce RTX 2080 Ti’dan biraz daha …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir