Anasayfa / Genel / Söylentilere Kadar Yeni iPad Air, 11 inç Ekrana ve USB-C Temas Noktasına Sahip Olacak

Söylentilere Kadar Yeni iPad Air, 11 inç Ekrana ve USB-C Temas Noktasına Sahip Olacak

Apple, geçtiğimiz haftalarda tanıttığı 2020 iPad Pro ’nun ardındaki yeni iPad ’ler için çalışmaya devam ediyor. Apple ’ın çalışmaları devam ederken önümüzdeki dönemde raflarda yerini alması beklenen 4. cins iPad Air ’la ilgili yeni iddialar ortaya çıkmaya başladı. 

Çin medyasının Apple ’ın Çinli tedarikçilerine dayandırdığı bir haberine tarafından 4. nesil iPad Air, selefinden biraz daha büyük bir ekranla karşımızda olacak. iPad Air 4 ’le ilgili iddialara göre yeni iPad Air, 11 inç ekrana sahip olacak. 

iPad Air 4

Haber, 4. tür iPad Air ’ın iPad Pro 2020 gibi ince bir çerçeveye sahip olacağını bahis ediyor. aynı zamanda sözde  Apple, tasarımını güncellediği yeni iPad Air’da Lightning girişi yerine USB Type-C girişine geçiş yapacak.. 

iPad Air 4 ’le ilgili ortaya çıkan son bilgi ise Apple ’ın yeni tabletinin işlemcisiyle ilgili. Kaynaklar, Apple ’ın yeni iPad Air ’da iPhone 11 serisi ve iPhone SE ’de kullandığı işlemci olan A13 Bionic yonga setini kullanacağını söylüyor. 

iPad Air 4

Daha önce yayınlanan bir haberde Apple ’ın daha büyük ekrana sahip bir iPad mini ve 10.8 inç iPad duyurulabileceğini aktarmıştık. görünen o ki yenilikler iPad Air’da da devam edecek. Apple, son yıllarda iPad ’lerin ekranları boyutlarını uyumlu olarak artırmaya devam ediyor. böylece daha büyük ekranlı bir iPad Air iddiası hiç de aşırı gelmiyor.

Hakkında admin

Check Also

Çin Polisi, 4,2 Milyar Dolar Değerinde Kripto Paraya El Koydu

Çin Polisi, 4,2 Milyar Dolar Değerinde Kripto Paraya El Koydu

Çin’de bugüne kadar 109 kişinin tutuklandığı PlusToken soruşturması geçtiğimiz gün Çinli yetkililerin büyük bir kararına …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir