Anasayfa / Genel / Söylentilere Göre PS4 Özel Oyunu Bloodborne, Yakında PC’ye Gelecek

Söylentilere Göre PS4 Özel Oyunu Bloodborne, Yakında PC’ye Gelecek

FromSoftware kadar PS4’e özel olarak geliştirilen Bloodborne, konsolun en sevilen oyunları aralarında yer alıyor. Ama yeni söylentiler, PS4’e özel olan Bloodborne’un yakında PC oyuncularına sunulabileceğini öne sürüyor.

Son dönemde Quantic Dream, PS4 özel oyunları Detroit Become Human, Heavy Rain ve Beyond Two Souls’u PC’ye taşıyarak büyük yankı uyandırmıştı. Bir öteki PS4’e özel oyun olan Sekiro: Shadows Die Twice’ı geliştiren üçüncü parti stüdyo FromSoftware de, 2015 yılında platforma özel olarak sunduğu Bloodborne’u PC’ye getirebilir.

Bloodborne PC sürümü yakında gelebilir

bloodborne pc

Bloodborne’un PC’ye gelebileceği geçmişte de çoğunlukla gündeme geliyordu. Güvenilir olduğu açıklanmış kaynakların da bu söylentileri doğrulaması, oyunun PC’ye gelme ihtimalici güçlendiriyor. Twitter kullanıcısı Wario64, PC oyuncularının Bloodborne’u yakında PS Now‘a gereksinim duymadan oynayabileceklerini belirterek önemli bir ipucu verdi.

Bir diğer kullanıcı Sloth Mum ise paylaşımında, “Evet, Bloodborne PC’ye gelecek. Fazla güvenilir bir kaynaktan tasdik aldım ve oyunu PC’ye taşıyacak olan şirkete fazla fazla inancım var. Hayal kırıklığına uğramayacaksınız. Fiilen olacak.” ifadelerine yer verdi. Yalnızca bu dek da yok. Resetera moderatörü Jawmuncher de söylentilerin gerçek olduğunu ve oyunun PC’ye geleceğini bahis ediyor.

Söylentinin dün ortaya çıkması da garip bir ayrıntı. Bildiğiniz üzere Sony, dün Playstation 5 oyunlarına odaklanan bir etkinlik yapmayı planlıyordu. Ancak etkinlik ABD’deki olaylar nedeniyle iptal edildi. Olur Ya de Bloodborne hem PS5 hem de PC’ye gelebilir. FromSoftware, PS5 için Bloodborne 2 ile de karşımıza çıkabilir. Şimdilik bütün bu iddialar söylentiden öteye geçemese de, müjdeli haberi yakında alabiliriz.

Hakkında admin

Check Also

İBB, 28 ve 29 Ekim’de İstanbul’daki Ücretsiz Wi-Fi Hizmetinde Kotalarını Kaldıracak

İBB, 28 ve 29 Ekim’de İstanbul’daki Ücretsiz Wi-Fi Hizmetinde Kotalarını Kaldıracak

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB), Türkiye Cumhuriyet’nin 97. kuruluş yıldönümü kutlamaları için 28 Ekim Çarşamba ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir