Anasayfa / Genel / Sony, The Last of Us Part II’den Ellie’nin Gitarını Oyunun Neredeyse 40 Katı Fiyatına Satışa Çıkardı

Sony, The Last of Us Part II’den Ellie’nin Gitarını Oyunun Neredeyse 40 Katı Fiyatına Satışa Çıkardı

Sony, The Last of Us Part II‘de Ellie ’nin sahip olduğu gitarın bir kopyasını 2.299 dolar karşılığında PlayStation Gear internet sitesinde satışa sundu. Oyunun yurt açık havada 59,99 dolardan satıldığını düşünürsek bu da gitarın fiyatının, az kalsın oyunun fiyatının 40 katı olduğu anlamına geliyor.

Taylor 314ce model olan gitar, işaret bir üst panele sahip. Arka ve alt kısımları sapelli masif kaplamalı modelin üstteki kısmıysa sitka ladinden. Özel tasarım gitar, spektrumda zengin bir orta kademe ile dengeli bir ses ve net tiz notalar elde edilmesine ihtimal veriyor.

Ellie’nin Taylor 314ce gitarının özellikleri:

ellie gitar

Gitar markası Taylor‘ın internet sitesinde, şirketin standart 314ce’nin 1.999 dolara satıldığı görülüyor. Standart tasarımın üstüne eklenen özellikler yalnızca 300 dolara mal oluyor. Taylor 314ce YouTube kanalı, orijinal gitar ile ilgili tüm bilgileri paylaşıyor. Gitar için sitede bulunan izah etme metni şu şekilde:

“Taylor’ın Grand Auditorium karoser şeklinin konturları sıcacık bir çalma deneyimi ve çok yönü olan bir ses sunarken ince, basit oynatılan bir boyun her stil ve beceri seviyesinden kullanıcıya yerinde. Taylor’ın reformcu V-Serisi iç yardım sistemi ton tepkisini daha yüksek sesle, daha uzun süre dayanarak ve mükemmel bir şekilde ayarlanmış sesle destekliyor. Gitarın öteki özellikleri aralarında; çift halkalı rozet, parlak kaplama vücut, taneli Ivoroid çerçeve, orijinal Batı Afrika abanoz klavye ve nikel pena zırhı bulunuyor.”

The Last of Hafıza Part II ’de gitar çalınabilen mini bir oyun bulunuyor. Ellie ’nin çalma listesindeki şarkıları siz de onunla beraber çalabilirsiniz. Hatta bazı uğurlu oyuncular, bu parçaları Ellie ile aynı gitarla çalacaklar.

Oyunun Türkiye fiyatı kesin oldu:

Oyun tutkunlarının merakla beklediği The Last of Hafıza Part II, dün gece itibarıyla çıkışını gerçekleştirdi. Daha önce ortaya meydana çıkan görüntüler ve oyunu oynama şansına erişen kullanıcıların yorumlarına göre birincil oyundaki başarının devam ettiğini gördüğümüz yeni oyun, satın almayan oyuncuları üzecek gibi görünüyor.

Çıkış yapmadan önce standart sürümü 429 TL ’den satılan The Last of Düşünce Part II, çıkışıyla birlikte manâlı miktarda zam da aldı. Oyunun standart sürümü 429 TL ’den 499 TL ’ye, Deluxe sürümüyse 489 TL ’den 569 TL ’ye çıktı. Fiilen böyle bir zammı öyle fazla oyuncu bekliyordu zira oyunların ön sipariş fiyatları adi fiyatlarından daha düşük oluyor. gerçi gerçekleşen zammın bu dek seri olması oyuncuları üzecek.

Hakkında admin

Check Also

Güney Afrikalı Bilim İnsanlarından Ses Getirecek Proje: Güneş Karartılacak

Güney Afrikalı Bilim İnsanlarından Ses Getirecek Proje: Güneş Karartılacak

Küresel iklim değişikliği tüm dünyayı etkilemeye devam ederken Güney Afrikalı bilim insanları, küresel iklim değişikliğinin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir