Anasayfa / Genel / Sony, PS5’in Resmi Web Sitesini Konsolun Öne Çıkan Özellikleriyle Güncelledi

Sony, PS5’in Resmi Web Sitesini Konsolun Öne Çıkan Özellikleriyle Güncelledi

Sony’nin yakında yeni bir PlayStation 5 etkinliğiyle karşımıza çıkacağına dair söylentilerin arttığı bir dönemdeyiz. Herkes ilgiyle yeni cins konsol hakkında gelecek duyuruları beklerken şirket, resmi sitesini güncelleyerek PS5 sayfasına sistemin öne meydana çıkan bazı özelliklerini listeledi.

Sony, şubat ayında yeni konsolu için bir web sayfası oluşturmuştu, ancak sayfada yalnızca PS5 logosu ve oyuncuların sistemle ilgili güncellemeleri edinmek için kaydolabilecekleri bir bölge bulunuyordu. Devlete Ait PlayStation 5 web sitesi, ilk olarak sistemin vadettiği en iyi özellikleri açıklayan bilgilerle güncellendi.

Sony, yeni PS5 sayfasında konsolun özelliklerini listeledi

ps5, dualshock

Sony, PS5 sayfasında yeni bir özelliğe veya duyuruya yer vermedi. Şirket, yeni donanımı hakkında daha önce tanıttığı ve vadettiği noktalara değindi. Güncellenen sayfada PS5’in ‘yıldırım hızındaki’ donanım bileşenleri, konsolun çarpıcı grafikler sunan oyun deneyimi, Dualsense teftiş cihazının dokunsal geri bildirim, uyarlanabilir tetikleyici özellikleri ve konsolun 3D Ses teknolojisi vurgulandı.

Sony, bugün saat 23.00’da The Last of Hafıza: Part II‘ye daha yakından bakacağımız bir State of Play yayını gerçekleştirecek ve konsol devinin bundan sonraki planı PS5’e karşın olabilir. Son zamanlarda ortaya çıkan söylentiler, yeni nesil konsol için haziran ayının başında gerçekleşecek bir etkinliğe işaret ediyor.

PlayStation 5’in çıkış tarihi koronavirüs salgını nedeniyle ertelenmezse Sony’nin, yeni konsolunun tasarımına, çıkış tarihine ve fiyatına dair bilgileri yakın zamanda duyurması olası. PS5’in web sitesinin güncellenmesi, yakında yeni duyuruların gelebileceğine dair bir göze çarpan olabilir. PS5’in güncellenen sayfasına buradan erişebilirsiniz.

Hakkında admin

Check Also

Enes Batur, 2 Yıl Önce Spor Otomobiliyle Kaza Yapanlarla Dalga Geçmiş

Enes Batur, 2 Yıl Önce Spor Otomobiliyle Kaza Yapanlarla Dalga Geçmiş

Geçtiğimiz günlerde seyir halindeyken oldukça tehlikeli bir kaza geçiren ve deyim yerindeyse ölümden dönen Enes …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir