Anasayfa / Genel / Sony, PlayStation 5’in Fiyatı Hakkında İnceden Dehşet Veren Bir Tanımlama Yaptı

Sony, PlayStation 5’in Fiyatı Hakkında İnceden Dehşet Veren Bir Tanımlama Yaptı

Japonya merkezli teknoloji devi Sony ’nin İnteraktif Ağırlama Başkanı ve CEO ’su Jim Ryan, kendisiyle yapılan bir röportajda yeni oyun konsolunun birçok teknoloji ile yeniliğe konut sahipliği yapacağını ve getirilecek teknolojinin ne olduğu fark etmeksizin PlayStation ailesine yeni bir şeyler getirilmesi gerektiğinin son derece kayda değer olduğunu açıklama ederek yeni deneyimlerin sadece PlayStation 5 üstünde neşe saçan olabileceğini belirtti. 

Buna ek olarak teknoloji devinin CEO ’su Ryan, sevenlerinin heyecanla ve sabırsızlıkla beklediği yeni PlayStation modelinin fiyatına dair de açıklamalarda bulundu.   

PlayStation 5 uygun fiyatlı olmayacak: 

Röportajda merakla beklenen yeni PlayStation modelinin tanıtımı ve fiyatlandırılması hakkında yeni oyun konsoluna ait fiyatlandırmanın firmanın fiyat politikasını yansıtacağını ama kullanıcıların yine de fazla düşük bir fiyat beklememelerini belirten CEO Ryan, kullanıcıların konsolun sunacağı oyun kalitesini, satmak fiyatlarını ve öteki birçok yeniliği göz önünde bulundurmaları gerektiğini de sözlerine ekledi. Belli Ki o oysa, PlayStation 5 her ne değin yerinde fiyatlı olmasa da kuşkusuz başarılı bir fiyat/performans cihazı olarak karşımıza çıkacak.  

Dün gece Sony ’nin PlayStation biriminden yetkillierin yaptığı açıklamalar ışığında da biliyoruz oysa yeni tür oyun konsolu 4 Haziran tarihinde tanıtılacak. Ayrıntılarıyla internet üzerinden yapılacak lansmanın bir saatten uzun sürmesi bekleniyor ve lansmanın internet üzerinden yapılacak olması da PS tarihinde bir ilk anlamına geliyor.  

Hem, konsolda yer alan teçhizat ve uzakta kontrol teknolojilerine birçoğumuz tanıdık olmayan değiliz lakin Sony ’e göre yeni PlayStation için en önemli yenilik konsolun satışa çıkmasıyla beraber piyasaya sunulacak olan yeni konsol oyunları olacak. Firma, konsolu kullanıcılar için satışa çıkarır çıkarmaz yeni oyunları da kullanıcıların beğenisine sunacak. Son olarak Sony, bu oyunların oyun endüstrisindeki en iyi oyunlar olacağını ve oyunların her birinin dünyanın ayrı yerlerindeki stüdyolar tarafından geliştirildiğini belirtiyor.  

Yeni PS5 ’in pahalı olması durumunda yine de satın alır mısınız? Düşüncelerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşmayı unutmayın.  

Hakkında admin

Check Also

Türk Motosiklet Sürücüsünün Radara Yakalanmamak İçin Bulduğu Çözüm Deşifre Oldu

Türk Motosiklet Sürücüsünün Radara Yakalanmamak İçin Bulduğu Çözüm Deşifre Oldu

Radar sistemleri, hız sınırlarını aşarak hem kendi hem de trafikteki diğer kişilerin hayatlarını tehlikeye atan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir