Anasayfa / Genel / Sony ’nin Beklenen Kablosuz Kulaklığı WH-1000XM4 ’ün Özellikleri Ortaya Çıktı

Sony ’nin Beklenen Kablosuz Kulaklığı WH-1000XM4 ’ün Özellikleri Ortaya Çıktı

Teknoloji devlerinin kıyasıya çaba içinde oldukları kablosuz kulaklık piyasasında rekabet her geçen gün daha da kızışıyor ancak Sony, bilhassa bir modeliyle son zamanlarda bu piyasada bir adım önde olmayı daima başardı. Bu model, Sony ’nin WH-1000XM3 modeliydi. Model, kullanıcıların çoğunluğunu hoşnut bırakmıştı.

Önümüzdeki haftalardaysa beklentilere göre Sony, WH-1000XM serisine gelen yeni bir kulaklığı tanıtacak. Bu kulaklık, Sony WH-1000XM4 ismini taşıyacak. Bugüne değin kulaklık hakkında o kadar fazla şey duymamış olsak da bugün ABD ’li mağaza zinciri Walmart, yeni kulaklığın özelliklerini yanlışlıkla yayınladı.

Sony WH-1000XM4’ün özellikleri:

sony wh-1000xm4

Sony WH-1000XM4 ’ün Walmart sayfasına tarafından yeni kulaklık, serideki bir önceki kulaklığa kadar birkaç gelişmiş özelliğe sahip olacak. Keza sonunda kullanıcılarından gelen istekleri dinleyen Sony, kulaklığın benzer anda iki cihaza bağlanmasına izin verecek.

Walmart sayfasında bulunan özelliklere tarafından Sony WH-1000XM4, rakiplerine örnek olacak bir dijital şamata yasaklayıcı teknolojisine sahip olacak. Kulaklıkta bulunan ortam sesi kontrolü, kullanıcı kadar Sony ’nin uygulaması üzerinden yoklama edilebilecek. Bu sayede kulaklığı kullanırken dış sesi ne dek dinlemek istediğinizi ayarlayabileceksiniz.

sony wh-1000xm4

Sony WH-1000XM4, DSEE Extreme ’in 40 mm ’lik sürücülerine yer verecek. Kulaklık, 40 kHz ’e değin olan frekansları kulağınıza yansıtabilecek. WH-1000XM4, 30 saate değin dayanan bataryaya sahip olacak. bununla birlikte kulaklığı 10 dakika şarj etmek, cihazın 5 saat daha müzik çalacak değin sorumluluk olmasını sağlayacak.

Bu özellikler açık havada Sony WH-1000XM4, dokunmatik kontrollere de sahip olacak. Kullanıcılar, kulaklığın panellerine dokunarak istediği kontrolü sağlayabilecekler. Kulaklığın Walmart sayfasına göreyse bu kulaklık, 348 dolardan (takriben 2.350 TL) satışa çıkacak ancak Sony WH-1000XM3 de benzer sitede 348 dolardan satıldığından bu fiyatın kesinlik taşımadığını söyleyebiliriz.

Hakkında admin

Check Also

Dünyanın En Hızlı Mobil İnternetine Sahip Operatörleri Açıklandı

Dünyanın En Hızlı Mobil İnternetine Sahip Operatörleri Açıklandı

Birleşik Arap Emirlikleri merkezli telekomünikasyon operatörü Etisalat, Ookla tarafından dünyanın en hızlı mobil operatörü ilan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir