Anasayfa / Genel / Sony, Bir Metroyu Boydan Boya The Last of Fikir Part II Reklamıyla Kapladı

Sony, Bir Metroyu Boydan Boya The Last of Fikir Part II Reklamıyla Kapladı

Sony, fazla yakında PlayStation 5’i oyuncuların beğenisine sunacak oysa PlayStation 4 sahipleri için de yeni oyunlar duyurmaya devam ediyor. Şirketin PlayStation 4 sahipleri için bu sene yayınlayacağı en muhabere yapımlardan biri The Last of Fikir Part II ve derhal, oyun için başlatılan reklam kampanyalarının kapsamı iyiden iyiye genişletilmiş durumda.

Sony, Naughty Dog kadar geliştirilen The Last of Düşünce Part II için daha önce özel bir PlayStation 4 Pro sürümü duyurmuştu . Oyunun baş karakteri olan Ellie ’nin dövmesi tamamlanmış bir PlayStation 4 ve DualShock 4 yoklama cihazı bulunan bu sürüm, The Last of Fikir Part II hayranlarının beğenisini toplamayı başarmıştı.

The Last of Us Part II

The Last of Akıl Part II için reklamları artırmaya devam eden Sony, şimdi de toplu taşıma araçlarına reklam vermeye başladı. Naughty Dog ’da çalışan tasarımcı Pete Ellis, Twitter ’dan California ’daki bir trende yer alan The Last of Fikir Part II reklamının fotoğraflarını yayınladı. 

19 Haziran’da resmi olarak oyuncuların erişimine açılacak olan The Last of Zihin Part II’nin çıkışı, uzun vakit önce duyurulmasına karşın ertelemeler nedeniyle epey gecikti. Sony, PS4 sahiplerinin heyecanla beklediği oyunu hala duymayanlar için her yeri The Last of Zihin Part II reklamlarıyla dolduracak gibi görünüyor.

Hakkında admin

Check Also

ABD'li Siyasetçinin İlk Twitch Yayını, Platformun Altını Üstüne Getirdi

ABD’li Siyasetçinin İlk Twitch Yayını, Platformun Altını Üstüne Getirdi

ABD’de demokratlar tarafında siyasi bir isim olarak yaşamını sürdüren Alexandria Ocasio-Cortez, dün akşam ilk kez Twitch …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir