Anasayfa / Genel / Skater XL’nin Çıkışı PC, Xbox ve PS İçin 3 Hafta Ertelendi

Skater XL’nin Çıkışı PC, Xbox ve PS İçin 3 Hafta Ertelendi

Çoğu ülkede dengeleri bozmayı başaran koronavirüs salgını, oyun endüstrisine de darbe vurdu. Salgından nedeniyle ofisleri kapatmak zorunda kalan şirketler, çareyi uzaktan çalışmakta ya da kısa süreli tatil yapmakta buldu. Şirket çalışanlarının ofise gidememesi, yaklaşan oyunlar için büyük bir tehlike talep ediyordu. Bu tehlike birçok oyunun ertelenmesine neden oldu. 

şimdi Steam’de erken erişimde olan Skater XL’nin bekleyenleri, bugün bütün anlamıyla düş kırıklığına uğradı diyebiliriz. 7 Temmuz’da çıkışını bütün platformlar için gerçekleştirecek Skater XL, 28 Temmuz’a itildi. Oyunun çıkmasına eksik bir zaman kala gelen bu 3 haftalık erteleme haberi, stüdyo göre oyun tutkunlarının bilgisine sunuldu.

Nintendo’nun lansman tarihi az önce açıklanmadı:

Skater XL

Stüdyo, yaptığı açıklamada ellerinden geleni yaptıklarını ve kontrolleri dışındaki bazı nedenlerden nedeniyle bu askıya alma kararını verdiklerini belirtti. Oyunu bekleyenlerin sabrını takdir ettiklerini bildiren stüdyo, yani tarihte eskisine göre daha pozitif içerik sunulacağını aktardı. Oyunun bekleyenlerine de teşekkür etmeyi unutmayan şirket, Easy Day Lisesi’nden bir videoyu da takipçilerine sundu.

Stüdyo, “Naber çocuklar! Yalnızca 1.0’ın orijinal tarihten birkaç hafta sonradan olan 28 Temmuz’da piyasaya sürüleceğini söylemek istedik. Bütün çabalarımıza rağmen kontrolümüzün dışında olan şeylere nedeniyle  Skater XL 1.0’ın PlayStation 4, Xbox One, ve bilgisayar sürümlerinin dijital ve fiziksel lansmanını 28 Temmuz’a taşıyacağız” sözleriyle ertelenmeyi duyurdu.

Nintendo Switch içinse diğer platformlardan farklı bir tarih olduğunu duyuran stüdyo, “Keza önümüzdeki hafta Nintendo Switch için yeni bir lansman tarihi duyuracağız. Biz oyunu tamamlamaya çalışırken herkesin sabrını takdir ediyoruz. Endişelenmeyin, hemen ve 28 Temmuz aralarında 1.0’ın lansmanında kullanılabilir durumda olacak daha fazla yayınlanmamış içerik ve nitelik gösterecek, bu içerik ve özellikleri parlatacak ve Skater XL’yi lansmanda adalet ettiğiniz gibi yapacağız. Anlayışınızı takdir ediyoruz ve tüm destekleriniz için teşekkür ediyoruz. İşte sizleri yakalamak için Easy Day Lisesi’ne birincil gösterme” sözlerini kullandı.

Stüdyonun yayınladığı Skater XL videosu:

()

Hakkında admin

Check Also

Çin Polisi, 4,2 Milyar Dolar Değerinde Kripto Paraya El Koydu

Çin Polisi, 4,2 Milyar Dolar Değerinde Kripto Paraya El Koydu

Çin’de bugüne kadar 109 kişinin tutuklandığı PlusToken soruşturması geçtiğimiz gün Çinli yetkililerin büyük bir kararına …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir