Anasayfa / Genel / Samurai Shodown Neo Geo Collection, Epic Store’da 1 Hafta Ücretsiz Olacak

Samurai Shodown Neo Geo Collection, Epic Store’da 1 Hafta Ücretsiz Olacak

Yayıncılığını ve geliştiriciliğini SNK stüdyosunun üstlendiği yeni bir Samurai Shodown koleksiyonu, birkaç hafta içerisinde oyuncularla buluşacak ama bilhassa son iki haftadır verdiği bedava oyunlarla Steam karşısında elini daha da güçlendiren Epic Game Store ’un Samurai Shodown için de özel bir anlaşması bulunuyor.

Samurai Shodown Neo Geo Collection, 18 Haziran tarihinde Steam oyuncularıyla buluşacak. Oyun, bir ay daha sonra 28 Temmuz tarihinde PlayStation 4 ve Nintendo Switch konsollarına çıkış yapacak.

Samurai Shodown, Epic Games Store anlaşması:

Yukarıda da söylediğimiz gibi oyun, Steam ’e 18 Haziran tarihinde gelecek ama Epic Games Store ’da bundan bir hafta önce oyuncuların kullanımına bir hafta için iyice bedava olarak sunulacak.

Samurai Shodown Neo Geo Collection ’ın içerisinde alışılmış dövüş oyunu serisinin altı Neo Geo oyunu, Samurai Shodown V Perfect ’in tam sürümü ve son Neo Geo oyunu olması muhtemel yayınlanmamış bir oyun bulunuyor. Ayrıca her oyunun çevrimiçi modu da var. Geçtiğimiz sene Xbox için de çıkacağı duyurulan oyunun Xbox sürümüyle ilgili şu lahza için bir bilgi bulunmuyor.

Samurai Shodown sistem gereksinimleri:

samurai shodown

En Az:

İşletim Sistemi: Windows 7 İşlemci: Intel Core i5 RAM: 8 GB Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 770 2 GB VRAM / AMD Radeon R9 280 3 GB VRAM Depolama: 35 GB DirectX: Sürüm 11

Önerilen:

İşletim Sistemi: Windows 10 İşlemci: Intel Core i7 RAM: 16 GB Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1060 6 GB VRAM / AMD Radeon RX 480 4 GB VRAM Depolama: 35 GB DirectX: Sürüm 11

Hakkında admin

Check Also

Türk Motosiklet Sürücüsünün Radara Yakalanmamak İçin Bulduğu Çözüm Deşifre Oldu

Türk Motosiklet Sürücüsünün Radara Yakalanmamak İçin Bulduğu Çözüm Deşifre Oldu

Radar sistemleri, hız sınırlarını aşarak hem kendi hem de trafikteki diğer kişilerin hayatlarını tehlikeye atan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir