Anasayfa / Genel / Samsung’un Yeni Katlanabilir Telefonu Galaxy Fold 2, Ağustos’ta Tanıtılabilir

Samsung’un Yeni Katlanabilir Telefonu Galaxy Fold 2, Ağustos’ta Tanıtılabilir

Teknolojinin gelişmesiyle beraber katlanabilir telefonlar hayatımıza girdi. Bu sektördeki öncü isimlerden biri olan Samsung, yeni katlanabilir cihazını tanıtmaya hazırlanıyor. Galaxy Fold 2 adıyla çıkacak yeni katlanabilir telefon, Samsung’un seri üretime başladığı da göz önüne alınırsa ağustos ayında karşımıza çıkabilir.

Bu telefonun iyileştirilmiş teçhizat özellikleriyle birlikte daha düşük bir fiyat etiketine sahip olacağı biliniyor ancak gerçi beklentilerinizi fazla yüksek tutmamanızı öneririz. Galaxy Fold 2, Galaxy Z Flip’te olduğu gibi Ultra Thin Glass (Ultra İnce Sırça) teknolojisini kullanacak. Bu teknoloji, şu ana değin yalnızca Galaxy Z Flip’te yer almıştı. Galaxy Fold 2, bu camla beraber selefi Galaxy Fold’dan fazla daha dayanıklı bir hâle gelecek.

Galaxy Fold 2’nin 1.880 dolardan satışa çıkması bekleniyor:

Galaxy Fold 2

Galaxy Fold 2’nin çıkış tarihi henüz kesin olarak bilinmiyor oysa cihazın Galaxy Note20 ve Galaxy Note20 Plus’la aynı anda tanıtılması bekleniyor. Galaxy Fold 2, söylenenlere tarafından selefinden takriben 100 dolar daha ucuz olacak. Bu da seslenmek oluyor fakat Galaxy Fold 1.980 dolardan satılırken Galaxy Fold 2, 1.880 dolardan satışa çıkacak.

Samsung’un Galaxy Fold 2’nin üretiminde rekor rakamlara ulaşacağı düşünülüyor. Özellikle de Galaxy Fold’un imal miktarından fazla olacağı, hatta ikiye bile katlayabileceği de belirtilenler aralarında bulunuyor. Hem Samsung’un, Galaxy Fold 2’nin lansmanını gerçekleştirdikten daha sonra cihazın ön satışında bazı hediyeleri kullanıcılara sunması bekleniyor, cihazın yüksek fiyatı göz önüne alındığında bu hediyelerin gayet uygun olduğunu söyleyebiliriz.

Cihaz, su geçirmezlik sertifikasıyla piyasaya sürülecek:

Galaxy Fold 2

Geçtiğimiz gün cihazın patent görselleri ortaya çıkmıştı. Periskop zoom kameraya sahip olan aygıt, su geçirmezlik sertifikasıyla birlikte gelecek. Güçlü özellikleri bulunan aygıt, keza selefi Galaxy Fold’dan hem de Galaxy Z Flip’ten izler barındırıyor. 

Katlanabilir telefon endüstrisine büyük bir hızla giriş yapacak olan Galaxy Fold 2 hakkında bildiklerimiz şimdilik bunlarla sınırlı. Cihazla ilgili yeni bilgiler ortaya çıktığında sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz. 

Hakkında admin

Check Also

Teknolojik Alım Gücünün Giderek Düştüğünü Gösteren 30 Bin Kişilik Anket Sonucu

Teknolojik Alım Gücünün Giderek Düştüğünü Gösteren 30 Bin Kişilik Anket Sonucu

Özellikle pandeminin etkisi ile sahip olduğumuz bilgisayar ya da akıllı telefonların hayatımızdaki önemi arttı. Artık …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir