Anasayfa / Genel / Samsung’un Yeni Akıllı Saatinin Galaxy Watch 3 İsmiyle Çıkacağı İddia Edildi

Samsung’un Yeni Akıllı Saatinin Galaxy Watch 3 İsmiyle Çıkacağı İddia Edildi

2018 yılında Samsung Galaxy Watch isimli zeki saatini tanıtan Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung ’un bir sonraki akıllı saat modeline Samsung Galaxy Watch 2 adını vermesi bekleniyordu fakat ortaya meydana çıkan bilgiler gösteriyor fakat bu durum tamamıyla ayrı olabilir.  

MySmartPrice kadar paylaşılan ve ABD ’de bulunan Federal Komünikasyon Komisyonu ’nda gün yüzüne çıkan mahsul kod numarasına göre Samsung, yeni zeki saat modeline Galaxy Watch 3 adını verecek. Bu isim politikası başta tamamen tuhaf gelebilir lakin firmanın burada Galaxy Watch Active 2 modeli ile ad benzerliğinden kaçındığını belirtelim. Bildiğiniz üzere orijinal Galaxy Watch, Active 2 modelinden daha ucuza satılıyor fakat Galaxy Watch Active 2 ’nin bir sene sonradan tanıtıldığını hatırlatalım.  

Yeni Galaxy Watch saatle ilgili diğer bilgiler: 

Samsung Galaxy Watch akıllı saat

Her ne kadar Güney Koreli teknoloji devinin yeni zeki saatinin ismi demin muhakkak olmasa da yeni akıllı saat modeliyle ilgili diğer bilgiler geçerliliğini korumaya devam ediyor. Görünen o ki, birincil Galaxy Watch modelinde görmüş olduğumuz dönen kenar tasarımı yeni Galaxy Watch modelinde de karşımıza çıkacak. Samsung ’un yeni akıllı saati ile ilgili bir öteki bahis ise Galaxy Watch 3 ’ün, önceki modellerinde gördüğümüz geleneksel paslanmaz çelik ve alüminyum bileşenlerin aksine yeni bir titanyum kaplama ile karşımıza çıkması bekleniyor.

Yeni akıllı saatin ebat kısmına geldiğimizde ise, Galaxy Watch 3 eski modellerden bambaşka olarak 41 mm ve 45 mm çerçeve büyüklüğüne sahip olacak. Bildiğiniz üzere bu, ilk Galaxy Watch ’ta bulunan 42 mm ve 46 mm büyüklüğündeki çerçevelerden biraz daha küçük. Son olarak Samsung Galaxy Watch 3 ’ün 5 Ağustos tarihinde firmanın yeni amiral gemisi modeli Galaxy Note20 ile beraber tanıtılması bekleniyor.  

Hakkında admin

Check Also

Spotify, Google Hesabı ile Giriş Yapma Özelliğini Kullanıma Açtı

Spotify, Google Hesabı ile Giriş Yapma Özelliğini Kullanıma Açtı

Çok uzun yıllar boyunca internet kullanıcıları hemen her platforma üye olmak için ayrı ayrı oturum …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir