Anasayfa / Genel / Samsung Galaxy Watch 3’ün Tanıtım Tarihini de Gösteren Yeni Görseller Ortaya Çıktı

Samsung Galaxy Watch 3’ün Tanıtım Tarihini de Gösteren Yeni Görseller Ortaya Çıktı

Samsung ’un merakla beklenen ve ortaya çıkan konsept tasarım görüntüleri büyük alkış toplayan zeki saati Galaxy Watch 3 ’e dair yeni görüntüler ortaya çıktı. Geçtiğimiz günlerde gelen görüntülerde, saatin genel tasarım detayları hakkında bol miktarda data edinmiştik. Bu kez ise gelen görsellerin saatin tanıtım tarihine gönderme yaptığı düşünülüyor.

Şimdiye değin akıllı saatin ekran boyutu, pil kapasitesi gibi pek fazla detaya dair bilgiler ortaya çıktı. Hatta saat sonrasında çalışır halde de görüntülenmişti ve bu sayede bir takım özelliklerine dair ön data de oluşmuştu.

Görseller, sızıntılarıyla meşhur evLeaks hesabından geldi ve Evan Blass, görselde yer alan 22 Çarşamba detayının, 22 Temmuz Çarşamba ’ya muhabere ediyor olabileceğini söylüyor. Akıllı telefon, saat gibi ürünlerde tanıtım görsellerinde tarihin yer alması epeyce yaygın bir koşul ve bu da tarihin reel olabileceği ihtimalini güçlendiriyor fakat Samsung ’dan bu konuda henüz resmi bir izah etme yapılmadı.

Zeki saat tasarımları artan bir şekilde herzamanki saat tasarımları ile iç içe geçerek daha ‘şık ’ bir ayla getiriliyor. Samsung ’un öteki akıllı saatlerinde de benzer bir tasarım mantığı ile ilerlediğini biliyoruz. Zeki saat denince çoğunlukla gözümüzde canlanan imaj daha köşeli ve fütüristik bir tasarım iken Galaxy Watch 3, yuvarlak hatları ile dikkat çekiyor. Apple, Xiaomi gibi markaların akıllı saatlerinde yoğun olarak köşeli ve modern bir görüntüyü seçim etmeleri, Samsung ’u akıllı saat konusunda bu anlamda öbür kılıyor. 

Samsung Galaxy Watch 3 ’ün özellikleri neler olacak?

Çerçeve Ölçüsü: 41 mm / 45 mm Ekran Boyutu: 1,2 inç / 1,4 inç RAM: 1 GB Depolama: 8 GB Batarya: 247 mAh / 340 mAh İşletim Sistemi: Tizen OS 5.5 Paslanmaz çelik veya titanyum kasa Gorilla Glass DX ekran koruma

Samsung Galaxy Watch 3 ’ün beklenen özellikleri bu şekilde oysa bunların devlete ait bilgiler olmadığını, tamamının akış olarak karşımıza çıktığını belirtmekte üstünlük var. Keza tasarıma keza de özelliklere dair detayların epeyce akılcı olduğunu anlatmak mümkün. Bilhassa tasarım beklenen şekilde gelirse, Galaxy Watch 3 büyük alkış toplayacağa benziyor.

Hakkında admin

Check Also

Porsche Taycan Satışları Beklentileri Karşılayacak

Porsche Taycan Satışları Beklentileri Karşılayacak

2020 yılı hemen hiçbir şey için iyi geçen bir yıl olmadı. Otomobil üreticileri ise pandemi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir