Anasayfa / Genel / Samsung Galaxy Watch 3’ün En Şık Akıllı Saatlerden Biri Olacağını Gösteren Konsept Tasarım

Samsung Galaxy Watch 3’ün En Şık Akıllı Saatlerden Biri Olacağını Gösteren Konsept Tasarım

Samsung’un yeni tür zeki saati Galaxy Watch 3‘ü önümüzdeki ay tanıtması bekleniyor. Geçtiğimiz günlerde ekranı açık bir şekilde, çalışırken görüntülenen zeki saat, bu kere de sızıntılara dayalı konsept tasarımı ile karşımıza çıktı. Yeni görüntüler saatin tasarımını daha net bir şekilde ortaya koyuyor.

Güvenilir sızıntılarıyla belli Evan Blass, Galaxy Watch 3’ün konsept tasarımını Patreon üzerinden paylaştı. Paylaşılan görsel, Samsung’un yeni zeki saatinin tasarımını az kalsın her açıdan sergiliyor ve gölgede kalan tüm detayları gözler önüne seriyor.

Samsung Galaxy Watch 3’ün sızıntılara kadar oluşturulan konsept tasarımı

samsung galaxy watch 3

Görüntüler, Galaxy Watch 3’ün paslanmaz çelik gövdeye sahip 45 mm versiyonuna ait. Sızdırılan görselde, saatin ekranında kalp atış hızı sensörü ve 22 mm’lik cilt kayış da görülebiliyor. fiziksel olarak dönebilen bir çerçeveye sahip olduğu bildirilen akıllı saatin sağ tarafında iki düğme bulunuyor.

Galaxy Watch 3’ün GPS desteği, EKSEN-STD-810G düzenli tasarım, 5 ATM su direnci ve Gorilla Glass DX koruması gibi özelliklerle gelmesi bekleniyor. Ekranda analog ve dijital formlarda zaman, batarya sıkıntı seviyesi, hava durumu ve atılan adımları bildiren yeni bir saat arayüzü sergileyecek gibi görünüyor. Yeni akıllı saatin ayrıca titanyum versiyonu da satışa sunulacak.

Samsung Galaxy Watch 3 neler sunacak?

samsung galaxy watch 3

Samsung’un zeki saatinin daha önce 1.4 inçlik dairesel Süper AMOLED ekran, 1 GB RAM, 8 GB depolama ve Tizen OS 5.5 işletim sistemiyle geleceği ortaya çıkmıştı. Zeki saat, keza kalp atış hızı izleyicisi, ELEKTROKARDIYOGRAM, uyku takibi, Bluetooth 5.0 ve Wi-Fi desteği gibi özelliklere de sahip. Yeni nesil saatin 41 mm versiyonu 247 mAh, 45 mm versiyonu ise 340 mAh bataryadan zorlama alacak.

Galaxy Watch 3’ün kablosuz sıkıntı, NFC ve Samsung Pay desteği de sunacağı öne sürülüyor. Render görselinde bir hoparlör göremesek de, zeki saatin Bixby’den sesli aramaları alabilmesi bekleniyor.

Hakkında admin

Check Also

'Dışkı Nakli' Yaşlanmanın Önüne Geçen Bir İlaç Olabilir

‘Dışkı Nakli’ Yaşlanmanın Önüne Geçen Bir İlaç Olabilir

Farklı üniversitelerde çalışmalarını sürdüren bir grup bilim insanı, yaşlanmayla ilgili oldukça ilginç bir çalışma yaptılar. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir