Anasayfa / Genel / Samsung Galaxy Watch 3 ve Yeni Cins Galaxy Buds ile İlgili Bazı Bilgiler Ortaya Çıktı

Samsung Galaxy Watch 3 ve Yeni Cins Galaxy Buds ile İlgili Bazı Bilgiler Ortaya Çıktı

Galaxy Wearable uygulamasında ortaya meydana çıkan görüntüler, Samsung ’un yeni nesil kablosuz kulaklığı Galaxy Buds ’ın tasarımını kullanıcılara gösterdi. Ortaya meydana çıkan görsellere tarafından, yeni tür Galaxy Buds ’ın tasarımı fasulyeyi andırıyor.

Kablosuz kulaklar, bilhassa Apple ve Samsung gibi zeki telefon üreticileri için oldukça revaçta olan aksesuarlar. Bu iki şirket kadar çıkarılan kablosuz kulaklıkların herkes kendine özgü tasarımlara sahip. belli ki Samsung ’un yeni nesil Galaxy Buds kablosuz kulaklıklarında da bu trend devam edecek.

Yeni nesil Galaxy Watch ve Galaxy Buds

galaxy buds

Ortaya çıkan yeni tasarımlar, daha önce WinFuture göre hazırlanan render görüntüleriyle de uyuşuyor. Zeki telefon dünyasının güvenilir kaynaklarından bir adam başına olan Roland Quandt ’a kadar yukarda gördüğünüz render görüntüleri, gerçek 3B tasarım verilerine dayanıyor ve tam tasarımı temsil ediyor. Hatta Quandt ’a göre bu kulaklıkların kod adı da “Bean” yani fasulye.

XDA Developer tarafından Galaxy Wearable ’da keşfedilen dosyanın sonunda ise “buds_live” ibaresi bulunuyordu. Dolayısıyla Samsung ’un yeni cins kablosuz kulaklığına Galaxy Live adını verecek olması oldukça olası diyebiliriz. Keza Samsung, Galaxy BudsX için de marka başvurusunda bulunmuştu, dolayısıyla bunun da ihtimaller aralarında bulunduğunu söyleyebiliriz. Yeni tür kulaklığın etkin gürültü müdahale etme özelliğine sahip olacağı da iddia ediliyor.

Galaxy Wearable uygulamasından ortaya çıkarılan bir diğer şey ise Galaxy Watch 3 yazılı siyah beyaz görsellerdi. Yani bu, Samsung ’un yeni akıllı saatinin daha önce iddia edildiği gibi Galaxy Watch 2 yok Galaxy Watch 3 olarak adlandırılacağı anlamına geliyor. Tabii Galaxy Watch Active 2 ’nin de olduğunu düşünürsek Watch 3 biçiminde isimlendirmek daha akılcı diyebiliriz. Galaxy Watch 3 ’ün ortaya çıkan bazı özelliklerine buradan ulaşabilirsiniz.

Hakkında admin

Check Also

Trabzon'da Yapay Zeka Destekli Ekranlar, Maskesiz Gezenleri Koronavirüs Gibi Gösteriyor

Trabzon’da Yapay Zeka Destekli Ekranlar, Maskesiz Gezenleri Koronavirüs Gibi Gösteriyor

Trabzon Büyükşehir Belediyesi, kent genelinde maske takmadan dolaşan vatandaşlar için yeni bir uygulama başlattı. Otobüs …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir