Anasayfa / Genel / Samsung Galaxy Tab S7’nin Teknik Çizimlerine Dayanan Konsept Tasarım (Video)

Samsung Galaxy Tab S7’nin Teknik Çizimlerine Dayanan Konsept Tasarım (Video)

Güney Koreli teknoloji devi Samsung‘un “Galaxy Tab S7” olarak isimlendirilecek yeni bir tablet modeli üstünde çalıştığı bir süredir konuşuluyor. Şirket, bugüne dek bu konuya hiç değinmemiş olsa da yaşanan sızıntılar, bu tabletle kısa bir vakit sonra tanışacağımızı gösteriyor. Kısa vakit önce paylaşılan bir konsept tasarım ile Galaxy Tab S7’nin tasarımını gözler önüne serdi.

Geçtiğimiz dönemlerde sızdırılan bazı bilgiler, Galaxy Tab S7’nin adi boyutlu versiyonunun 11 inç büyüklüğünde bir ekrana sahip olduğunu açığa çıkarmıştı. Bu şart Samsung’un, yeni tabletiyle 2020 model iPad Pro’ya ciddi bir muhalif olacağını ortaya koyuyordu. Şimdi ise Samsung’dan sızdırılan teknik çizimler, cihazın 3 boyutlu bir konsept tasarımının oluşturulmasını sağladı. anlaşılan Galaxy Tab S7, tasarım açısından pek de devrimsel bir icat sunmayacak.

Samsung Galaxy Tab S7 işte böyle görünecek

Samsung Galaxy Tab S7

Samsung, tablet sektörünün oyun kurucularından bir tanesine. Şirket, piyasaya sürdüğü amiral gemisi tabletlerle tüketicileri etkilemeyi ve ön plana çıkmayı başarıyor. Ancak Samsung’dan sızdırılan render görseller, Galaxy Tab S7’nin Galaxy Tab S6 ile az kalsın benzer tasarıma sahip olacağını ortaya koyuyor. Eğer Galaxy Tab S6’nın tasarımından hoşlanmadıysanız, Galaxy Tab S7’nin de sizi böylece tatmin etmeyeceğini söyleyebiliriz.

Samsung Galaxy Tab S7

Sızdırılan bilgilere kadar Galaxy Tab S7, 253.7 mm uzunlukta olacak. Bu uzunluk, tabletin iPad Pro’ya kıyasla ciddi anlamda uzun olacağını ortaya koyuyor. Hem tabletin genişliği de Galaxy Tab S6’ya göre yüksek olacak ancak bu genişlik, 2020 model iPad Pro’yu geçmeyecek. Tüm bunlara ilave olarak Samsung Galaxy Tab S7, Galaxy Tab S6’ya göre biraz daha kalın olacak. Bu ayrıntısıyla uğraşma, geçtiğimiz dönemlerde ortaya atılan 7.760 mAh‘lık pil iddiasını doğrular nitelikte.

Galaxy Tab S7’nin render görsellerinde yer alan diğer bir detay ise bu tabletin kamera kurulumunun iki kamera ve bir de LED flaştan olacağını ortaya koyuyor.

Samsung Galaxy Tab S7

Samsung Galaxy Tab S7 ekipman olarak neler vadediyor?

Samsung’un yeni tabletinin tasarımını bir kenara bırakırsak, bu tabletin ciddi anlamda dinç olacağını söyleyebiliriz. Eğer herhangi bir sürpriz yaşanmaz ise Galaxy Tab S7, Snapdragon 865 işlemciden zorlama alacak ve bu gücü, 8 GB RAM ve 128 GB depolama alanı kombinasyonuyla destekleyecek. Hem bu tabletin yan tarafında bir parmak izi okuyucu sensörü bulunacak ve Galaxy Tab S7’nin 5G destekli sürümü de bulunacak.

Samsung Galaxy Tab S7’nin fiyatı şu an için bilinmiyor. Ancak beklentiler, bu tabletin Wi-Fi destekli giriş seviye varyantının fiyatının 650 dolar (takriben 4.450 TL + vergiler) olacağı yönünde. Ama nihai fiyat, kesinlikle Samsung’un yapacağı açıklamalarla gün yüzüne çıkmış olacak.

Samsung Galaxy Tab S7’nin teknik çizimlere dayanan konsept tasarım videosu

Hakkında admin

Check Also

Türk Motosiklet Sürücüsünün Radara Yakalanmamak İçin Bulduğu Çözüm Deşifre Oldu

Türk Motosiklet Sürücüsünün Radara Yakalanmamak İçin Bulduğu Çözüm Deşifre Oldu

Radar sistemleri, hız sınırlarını aşarak hem kendi hem de trafikteki diğer kişilerin hayatlarını tehlikeye atan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir