Anasayfa / Genel / Samsung Galaxy S20+’ın Mor Renkli Sınırlı Üretim BTS Versiyonu Geliyor

Samsung Galaxy S20+’ın Mor Renkli Sınırlı Üretim BTS Versiyonu Geliyor

Samsung’un Güney Koreli müzik grubu BTS ile kurduğu ortaklığın ardındaki Galaxy S20+’ın yeni bir versiyonunu duyurmaya hazırlanıyor. Şirketin sosyal medyada BTS grubunun yer aldığı tanıtım videoları yayınlamaya başlaması, Galaxy S20+ BTS Edition‘ın yolda olduğunun habercisi. Oysa bundan fazlası da var.

Gelen bilgilere tarafından Samsung Galaxy S20+ BTS Edition, şirketin yeni katlanabilir telefonu Galaxy Z Flip‘e benzer şekilde mor renkli olacak. Zeki telefonun 9 Temmuz’da tanıtılması bekleniyor. Bu, BTS hayran topluluğunun 2013 yılında ARMY adını aldığı güne göze çarpan ediyor.

Samsung Galaxy S20+ BTS Edition’ın büyük alaka görmesi bekleniyor

samsung galaxy s20+ bts edition

Güney Koreli zeki telefon devinin Galaxy S20+ BTS Edition’ın küresel lansmanı için Fransız kitap ve elektronik mağazası Fnac ile birlikte çalıştığı bildirildi. Sınırlı sayıda üretilecek olan zeki telefon için ön siparişler 19 Haziran’da başlayacak ve 5 Temmuz’a dek sürecek.

Galaxy Buds+’ın da BTS versiyonu geleceği söyleniyor

galaxy buds+ bts edition

Galaxy S20+’ın BTS versiyonunda mor renkli bir Galaxy S20+ 5G, mor Galaxy Buds+ kulaklık ve kutusu bulunacağı bildiriliyor. Şirket, Galaxy Z Flip ve Galaxy Watch Active 2’yi taşıyan Galaxy Z Flip’in Thom Browne versiyonunda elde ettiği başarıyı her tarafta yakalamaya çalışıyor. Galaxy Z Flip Thom Browne Edition, Güney Kore’de satışa sunulduktan iki buçuk saat sonradan tükenmişti.

samsung galaxy s20+ bts edition

Samsung’un Facebook ve Twitter’da paylaştığı teaser’larda üzerinde grubun üyelerini simgeleyen yedi mor kalp yer alan bir zeki telefon kutusu gösterdi. Şirket hemen şimdi Galaxy S20+ BTS Edition’ın fiyatı veya kaç adet satılacağı hakkında data vermedi.

Galaxy S20+ BTS Edition, Samsung ’un Koreli müzik grubuyla ortaklığının kolay bir pazarlama hamlesinden fazla daha fazlası olacağını gösteriyor. Grubun üyelerinin Galaxy S20 serisi ile çekilen görüntüleri Facebook, Twitter ve Weibo gibi sosyal ağ sitelerinde milyonlarca kullanıcı kadar alaka görüyor.

Hakkında admin

Check Also

Apple, iPhone 12 ve iPhone 12 Pro'yu Türkiye'de Ön Siparişe Açtı (Kaç TL?)

Apple, iPhone 12 ve iPhone 12 Pro’yu Türkiye’de Ön Siparişe Açtı (Kaç TL?)

Apple’ın geçtiğimiz günlerde Türkiye fiyatlarını açıkladığı iPhone 12 serisinden iki model ön siparişe açıldı. iPhone …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir