Anasayfa / Genel / Samsung Galaxy Note20+’ın Kamera Tasarımını Gösteren Kılıflar Ortaya Çıktı

Samsung Galaxy Note20+’ın Kamera Tasarımını Gösteren Kılıflar Ortaya Çıktı

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, çıkardığı telefonlarla sektörü domine etmeyi başaran birkaç şirketin aralarında bulunuyor. Çıkardığı ürünlerle epeyce geniş bir ürün gamı oluşturarak her bütçeye hitap etmeyi başaran şirket, yeni amiral gemileri üzerinde çalışmayı sürdürüyor. Bu telefonlardan biri olan ve ağustos ayında duyurulması beklenen Galaxy Note20+ hakkında yeni bir bilgi ortaya çıktı.

Daha önce ortaya çıkardıklarıyla oldukça güvenilir bir kaynak hâline gelen Ice Universe, Weibo hesabından paylaştığı fotoğraflarla Galaxy Note20+’ın tasarımını büyük ölçüde ortaya koydu. Ice Universe, Galaxy Note20+’a ait olan kılıfları ortaya çıkararak cihazın Galaxy S20+’a kadar daha albenili olan dış dizaynını gözler önüne sermeyi başardı. Gelin bu kılıflara daha yakından bakalım.

Galaxy Note20+’ın kamera tasarımını gösteren kılıflar:

Galaxy note20 plus kılıf

Kılıfa baktığımız süre ilk sinyâl kamera kurulumu, çoğu kişiye aşina geliyor. Bu kamera kurulumu için manâsız bırakılmış bölge, ToF sensörünün ve LED flaşın yanı sıra üç bambaşka kamerayı akıllara getiriyor. Kılıfın alt tarafını göz önüne alırsak; S Pen, USB Type-C, mikrofon ve hoparlör için ayırılmış kesikli alanlar uyarı çekiyor. S Pen için ayırılan girişin sağ taraf yerine solda olması en büyük değişiklik olarak karşımıza çıkıyor.

Bundan Böyle telefonlarda çoğunlukla kulaklık girişi yer almadığından nedeniyle Galaxy Note20+’ın kılıfında da kulaklık girişi için herhangi bir indirimli oluşturulmamış. Bu, ilk ilk kez bazı teknoloji tutkunlarını düş kırıklığına uğratsa da USB Type-C girişi bir uçtan bir uca kullanıcıların kulaklık girişine ihtiyacı kalmıyor.

Galaxy Note20+’ın özellikleri az önce duyurulmamış olsa da telefon hakkında bir takım iddialar bulunuyor. Cihazın; 108 MP’lik belli başlı kamerayı, 13 MP’lik periskop telefoto sensörünü ve 12 MP’lik ultra geniş açısal lensi bünyesinde barındıracağı düşünülüyor. Galaxy Note20+’ın 4.500 mAh’lik bir bataryayla birlikte geleceği de söylenenler aralarında.

Hakkında admin

Check Also

DOOM Eternal'ın Game Pass PC Kütüphanesine Geleceği Tarih Belli Oldu

DOOM Eternal’ın Game Pass PC Kütüphanesine Geleceği Tarih Belli Oldu

id Software tarafından geliştirilen ve Bethesda Softworks tarafından bu sene mart ayında yayınlanan DOOM Eternal, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir