Anasayfa / Genel / Samsung Galaxy Note20 ve Fold 2 ’nin 5 Ağustos ’ta Tanıtılacağı İddia Edildi

Samsung Galaxy Note20 ve Fold 2 ’nin 5 Ağustos ’ta Tanıtılacağı İddia Edildi

Samsung ile ilgili bilgileri ortaya çıkarmasıyla aşina kaynaklardan bir tanesine olan Ice Universe, yaptığı bir paylaşımda şirketin 5 Ağustos ’ta veya buna yakın bir tarihte bir etkinlik düzenlemeyi planladığını aktardı. Ice Universe kadar ortaya çıkarılan bu bilgi doğruysa S-Pen kullanılabilen Samsung cihazlarını beklenenden erken göreceğiz demektir.

Çin ’in sosyal medya platformu Weibo ’da ortaya atılan bir iddiaya göre Samsung, Galaxy Note20 ve Note20 Ultra ’nın yanı sıra katlanabilir zeki telefonu Galaxy Fold 2 ve Galaxy Z Flip ’in 5G sürümünü çıkaracak. Bunların yanı sıra Samsung ’un Galaxy Tab S7 ve Galaxy Tab S7+ tabletlerini ve Galaxy Watch 2 ’yi de çıkaracağı iddia edildi oysa bu iddialar doğruysa yıllar daha sonra Samsung ’un en zengin etkinliğini göreceğiz demektir.

Galaxy Unpacked etkinliği ağustos ayında

ice universe

Samsung ’un da anavatanı olan Güney Kore ’de yayınlama yapan bir site olan Dong ’da yer alan bir haberde, bir kaynağın Samsung içerisinden veri aldığı iddia edildi. Sitenin haberini dayandırdığı kaynağın iddiaları ise şöyle;

“Şirket içerisinde tartışmalar yaşanıyor ama plan, Galaxy Unpacked etkinliğinin 5 Ağustos ’ta düzenlenmesi planı en uygunu olarak belirlendi. COVID-19 ’un yayılmaya devam etmesi ve ABD ’deki ırkçılık karşısında protestoların sürmesi sebebiyle bu seneki etkinliğin dijital ortamda yapılması muhtemel.”

Bu iddianın yer aldığı haber sitesinin kökeni 1920 ’ye değin dayanıyor. Hem 2013 yılında Samsung Journalism Breaking New ödülü de şampiyon bir kurum. Dolayısıyla bu iddiaların derhal yabana atılmaması gerektiğini ifade edebiliriz. Daha önceli eylül ayında tanıtılan Galaxy Note serisi, geçtiğimi iki senede ağustos aylarında tanıtılmıştı. Tabii salgın hastalık nedeniyle bu stil şeyleri varsayım etmenin oldukça zorlama olduğunu bildirmek gerekiyor.

Hakkında admin

Check Also

Apple, iPhone 12 ve iPhone 12 Pro'yu Türkiye'de Ön Siparişe Açtı (Kaç TL?)

Apple, iPhone 12 ve iPhone 12 Pro’yu Türkiye’de Ön Siparişe Açtı (Kaç TL?)

Apple’ın geçtiğimiz günlerde Türkiye fiyatlarını açıkladığı iPhone 12 serisinden iki model ön siparişe açıldı. iPhone …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir