Anasayfa / Genel / Samsung Galaxy Note20 Ultra ’nın Neredeyse Tüm Özellikleri Ortaya Çıktı

Samsung Galaxy Note20 Ultra ’nın Neredeyse Tüm Özellikleri Ortaya Çıktı

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung, yakın zamanda yeni Samsung Galaxy Note20 zeki telefon serisini tanıtacak. Tabii her zaman olduğu gibi Samsung Galaxy Note20 ’nin özellikleri de hemen şimdi tanıtılmadan ortaya çıkmaya başladı. Oysa bu seferki liste, Samsung Galaxy Note20 serisinin en baba telefonu Note20 Ultra hakkında oldu.

Technology Meow isimli Weibo kullanıcısı, platform üzerinden yaptığı paylaşımda Samsung Galaxy Note20 Ultra ’nın bugüne değin gördüğümüz en ayrıntılı nitelik listesini paylaştı. Kullanıcının paylaştığı özellikler arasında cihazın hemen hemen her kısmından bahsedildi.

Samsung Galaxy Note20 Ultra özellikleri:

samsung galaxy note 20 ultra

Yapılan paylaşıma tarafından Samsung Galaxy Note20 Ultra, 6,9 inç büyüklüğünde QHD+ çözünürlüğe sahip bir ekranla gelecek. Cihazın ekranı 120 Hz tazeleme hızını destekleyecek. Bu özellikler oldukça iyi gözükse de, listede Galaxy Note kullanıcılarını üzecek bir detaylar da yer alıyor.

Paylaşıma tarafından Samsung Galaxy Note20 Ultra, Note10+ gibi kıvrımlı bir ekrana sahip olacak. Yani Galaxy Note serisinde S Pen kullanımı, yine birçok kullanıcıyı memnun etmeyecek. Fakat Technology Meow ’ın yaptığı paylaşım herhangi bir katiyet taşımadığından şimdi öyle da canımızı sıkmaya lüzum yok.

samsung galaxy note 20 ultra

Telefonun diğer detaylarına bakacak olursak Galaxy Note20 Ultra, 3,1 GHz hıza sahip Qualcomm Snapdragon 865 işlemciye, 16 GB RAM ’e ve 256 GB UFS 3.1 depolamaya sahip olacak. Cihaz, 45 W seri çok miktar destekli 4500 mAh pil ve 25 W standart yük aletiyle gelecek. Note20 Ultra, ultrasonik parmak okuyucu ve 5G desteğine sahip olacak.

Kamera kısmındaysa bizi 108 MP ’lik esas kameranın yanı sıra 12 MP ’lik ultra geniş açısal kamera, 13 MP ’lik 4X telefoto kamerası ve lazer otomatik odak karşılayacak. Ön kısımdaysa 40 MP ’lik bir kamera bizi karşılayacak. Galaxy Note serisinin olmazsa olmazı S Pen, Note20 serisinde tamir edilmiş olarak karşımıza çıkacak.

Technology Meow ’ın paylaşımına göre Samsung Galaxy Note20 Ultra, 9.999 yuanlık (yaklaşık 9.682 TL) fiyatla piyasaya sürülecek. Bu fiyat, Galaxy Note20 serisinin 1.000 dolardan başlayacağı düşünüldüğünde oldukça olağan duruyor. gerçi şu lahza için emin bir şey söyleyemiyoruz.

Hakkında admin

Check Also

Çin, Sınır Ötesi Veri Akışında Yeni Süper Güç Haline Geldi

Çin, Sınır Ötesi Veri Akışında Yeni Süper Güç Haline Geldi

Bundan 19 yıl önce, 2001 yılında ABD, sınır ötesi veri akışlarında baskın ülke konumundaydı. O …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir