Anasayfa / Genel / Samsung Galaxy Note20 Serisinin Kamera Özellikleri Ortaya Çıktı

Samsung Galaxy Note20 Serisinin Kamera Özellikleri Ortaya Çıktı

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, Galaxy S20 serisinin ardındaki önümüzdeki aylarda yeni amiral gemisi zeki telefon serisini tanıtmaya hazırlanıyor. Kesinlikle bu çabuk, S serisi gibi her sene yeni üyelere kavuşan Galaxy Note serisi olacak. Yeni Galaxy Note20 serisi hakkında çoktan çoğu şey duyduk.

Samsung Galaxy Note20 serisi hakkında bugüne değin söylenenlere kadar cihazlar öteki Note telefonlara tarafından daha büyük bir bataryayla gelecek. bununla beraber Note20 serisi, Samsung ’un yeni yüksek performanslı işlemcisi Exynos 992 ’ye sahip olacak. Bugünse yeni seride bulunacak telefonların kamera özellikleri ortaya çıktı.

Samsung Galaxy Note20 serisi kameraları:

galaxy note 20

Bir Twitter kullanıcısı, Samsung ’un beklenen Note20 serisinin üyelerinde nasıl bir kamera kurulumunun bizi karşılayacağını paylaştı. Kullanıcının paylaştığı tweete tarafından Samsung Galaxy Note20 serisinin kamerası, şirketin kamerasıyla ön plana meydana çıkan Galaxy S20 serisiyle az kalsın benzer olacak.

Paylaşıma tarafından Samsung Galaxy Note20, 12 MP geniş açılı başlıca kamera, 64 MP telefoto kamera ve 12 MP ultra geniş açılı kameraya ev sahipliği yapacak. öte taraftan serinin yüksek performanslı telefonu Galaxy Note20+ ’ta 108 MP geniş açılı ana kamera, 12 MP telefoto kamera 12 MP ultra geniş açılı kamera ve lazer odak lensi bulunacak.

galaxy note 20

Geçtiğimiz günlerde daha önce çoğu telefon hakkında sürekli iddialarda bulunan OnLeaks, yine Samsung Galaxy Note20 serisi hakkında bir şeyler söylemişti. OnLeaks, cihazın konsept görüntüleriyle birlikte Samsung Galaxy Note20+ ’ın 6,9 inç; Galaxy Note20 ’nin ise 6,7 inç ekrana sahip olacağını belirtmişti.

Natürel Samsung Galaxy Note20 serisi hakkında bugüne dek duyduğumu her şeyin birer iddia olduğunu unutmamak gerekiyor. Bütün bu bilgiler ancak Samsung Galaxy Note20 serisi tanıtıldığı gün doğrulanacak ya da doğrulanmayacak. O gün de eğer her şey yolunda giderse ağustos ayının bir günü olacak.

Hakkında admin

Check Also

Huawei, HarmonyOS'un Aralıkta Akıllı Telefonlara Geleceğini Bir Kez Daha Onayladı

Huawei, HarmonyOS’un Aralıkta Akıllı Telefonlara Geleceğini Bir Kez Daha Onayladı

Çinli haber sitesi MyDrivers’a açıklamalarda bulunan Huawei Tüketici İş Grubu Yazılım Geliştirme Başkanı Wang Chenglu, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir