Anasayfa / Genel / Samsung Galaxy Note20, Apple Pencil ’e Rakip Olacak Bir S Pen ’le Geliyor

Samsung Galaxy Note20, Apple Pencil ’e Rakip Olacak Bir S Pen ’le Geliyor

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, bu ağustos ayında tanıtacağı yeni Galaxy Note20 serisi akıllı telefonlarıyla ortalığı sallayacak gibi duruyor. Şirket, bilhassa paylaşılan son bilgilere göre Galaxy Note20 ile birlikte Note serisinde manâlı şartların değişmesi yapmayı planlıyor.

Samsung Galaxy Note20 hakkında yeni bir bilgi de bugün daha önce de çoğu aygıt hakkında birçok bilgi paylaşan ve bu bilgileri dürüst meydana çıkan Ice Universe ’ten geldi. Ice Universe, Twitter üzerinden yaptığı paylaşımda yeni Galaxy Note20 serisinde bulunacak S Pen ’in bir önceki stylus kaleme göre daha üstün olacağını bildiren bir detaylar paylaştı.

S Pen, 9 ms tepki süresiyle gelecek:

s pen

Ice Universe, Twitter üzerinden yalnızca “9ms” şeklinde bir paylaşımda bulundu. Bu paylaşımın tam olarak neyi gösterdiği birincil ilk olarak anlaşılmasa da kendisi son günlerde sadece yeni Galaxy Note20 serisi hakkında konuştuğundan, 9 ms ifadesinin neye karşılık geldiğini bilmek baskı olmadı.

Ice Universe ’ün paylaşımına tarafından Samsung Galaxy Note20 ’de bulunacak S Pen, 9 ms tepki süresine sahip olacak. Yani yeni S Pen, Apple ’ın iPad Pro 2020 ile birlikte sunduğu Apple Pencil ’le aynı tepki süresiyle gelecek. Yeni S Pen ’in düşük tepki süresi ve Galaxy Note20 ’nin 120 Hz ’lik ekranı birleştiğinde, Samsung ’un kesinlikle daha üst düzey bir tecrübe sunacağını söyleyebiliriz.

s pen

Ice Universe, geçtiğimiz gün yaptığı paylaşımlardan birinde yeniden S Pen ’in sunacağı deneyimi artıran minik lakin manâlı bir değişiklikten de bahsetti. Yapılan paylaşıma kadar Samsung Galaxy Note20 serisi, iyice düz bir ekranla gelecek. Bu Nedenle S Pen kullanmayı sevenlerin pek de hoşlanmadığı kavisli ekran ortadan kalkacak.

Natürel yapılan bütün bu paylaşımların muhakkak doğru olduğunu söyleyemiyoruz. Ama Ice Universe ’ün daha önce yaptığı paylaşımlarının birçoğu son üründe tıpkı aynıydı. gerçi tüm bu özelliklerin aslında olup olmayacağını görmek için Samsung ’un 5 Ağustos ’taki etkinliğini beklemek durumundayız.

Hakkında admin

Check Also

Dünyanın En Hızlı Mobil İnternetine Sahip Operatörleri Açıklandı

Dünyanın En Hızlı Mobil İnternetine Sahip Operatörleri Açıklandı

Birleşik Arap Emirlikleri merkezli telekomünikasyon operatörü Etisalat, Ookla tarafından dünyanın en hızlı mobil operatörü ilan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir