Anasayfa / Genel / Samsung Galaxy Note 20 Serisi, Daha İyi Bir S Pen Deneyimi İçin Düz Ekranla Gelebilir

Samsung Galaxy Note 20 Serisi, Daha İyi Bir S Pen Deneyimi İçin Düz Ekranla Gelebilir

Samsung Galaxy Note 20 ve Galaxy Note 20 Ultra elde etmek üzere iki ayrı modelden oluşması beklenen yeni Galaxy Note ailesinin, 5 Ağustos ’ta resmen tanıtılması bekleniyor. Bilgiler demin teyite fakir olsa da, amiral gemisi telefonlar seleflerine kadar daha büyük ekranlara, daha çabuk işlemcilere, daha iyi ekranlara ve daha yüksek kapasiteli bataryalara sahip olacak.

Galaxy Note 20’nin tasarımında, bilhassa S Pen kullanmayı seven kişileri sevindirecek bir değişiklik olacağı söyleniyor. İsabetli sızıntılarıyla aşina Ice Universe, Samsung ’un yeni amiral gemisinin kavisli bir ekranla yok, düz bir ekran ile geleceğini iddia etti. Bu tasarım farklılığının, S Pen ’in ekranın kenarlarında da bakımlı bir şekilde kullanılmasını kolaylaştırması bekleniyor.

Samsung Galaxy Note 20 için yapılan konsept tasarımlardan biri

samsung galaxy note 20

Samsung, Galaxy Note 7’den bu yana tüm amiral gemilerinde kavisli ekranlar seçim ediyordu. bununla beraber geçtiğimiz sene içinde duyurulan Galaxy S10e, Galaxy S10 Lite ve Galaxy Note 10 Lite ile uzun yıllar sonradan ilk önce Samsung amiral gemilerinde düz ekranlar görmüştük.

Galaxy Note 20’de 6.7 inç büyüklüğünde bir ekran görmeyi bekliyoruz

Galaxy Note 20 serisi

Bundan önceki sızıntılar ve söylentilerden yola çıkarak; Galaxy Note 20’de 6.7 inç büyüklüğünde bir ekran görmeyi bekliyoruz, bu ekran beklendiği gibi 120Hz onarım hızına sahip olmayabilir. Telefonda ayrıca Exynos 992 işlemci (bir takım pazarlarda Snapdragon 865), 12 GB/16 GB RAM, 128/256 GB dahili depolama alanı, bir adet microSD kart yuvası, arkada üçlü kamera kurulumu ve minimum 25W çabuk yük destekli 4.300mAh batarya olacağı söyleniyor.

Samsung Galaxy Note 20 ailesine dair her şeyi, 5 Ağustos‘ta düzenlenmesi beklenen lansman esnasında öğreneceğiz, fakat o zamana değin cihazlarla ilgili yeni bilgiler açığa çıktığı takdirde sizlerle paylaşacağımızdan belirlenmiş olabilirsiniz.

Hakkında admin

Check Also

PlayStation 5'in Akılalmaz Yükleme Hızı Ortaya Çıktı [Video]

PlayStation 5’in Akılalmaz Yükleme Hızı Ortaya Çıktı [Video]

Sony, yeni nesil oyun konsolu PlayStation 5‘i 12 Kasım tarihinde piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Şirketin yeni …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir