Anasayfa / Genel / Samsung Galaxy Fold 2’nin Çentiksiz Tasarımını Gözler Önüne Seren Render Görseli

Samsung Galaxy Fold 2’nin Çentiksiz Tasarımını Gözler Önüne Seren Render Görseli

Teknolojinin durmadan gelişmesiyle birlikte katlanabilir telefonlar hayatımıza girdi. Oldukça garip tasarımlara sahip bu telefonlar, artan bir şekilde gelişmeye de devam ediyor. En büyük katlanabilir telefon üreticilerinden olan Samsung; Galaxy Z Flip ve Galaxy Fold telefonlarıyla sektöre damgasını vurmayı başarmıştı. Şirket, derhal de Galaxy Fold 2’yi piyasaya sürmek için hazırlanıyor. 

Galaxy Fold 2’nin lansmanına epeyce eksik bir süre kala cihazın özellikleri de yavaş yavaş açığa çıkıyor. Geçtiğimiz günlerde ortaya çıkanlara ek olarak acilen de ortaya yeni iddialar atıldı. Son ortaya çıkansa cihazın daha ince olan çerçevelerini ve herhangi bir çentik bulunmayan ekranını belirten bir manzara. Gelin ortaya atılan bu iddiaya daha yakından bakalım.

İşte Galaxy Fold 2’nin ortaya meydana çıkan yeni görüntüsü:

Fold 2

Daha önce paylaştıklarıyla güvenilirliğini kanıtlamış Ice Universe adlı Twitter hesabının yayınladığı render görüntüsü, cihazın ön kamerasının sıra dışı yerleşimini gösteriyor. Bu hesaba göre Galaxy Fold 2 orijinal Galaxy Fold’da olan 7,3 inçlik ekran yerine 7,7 inçlik bir iç ekrana sahip olacak. aynı zamanda 3,8 mm’lik ekran çerçevesi de Galaxy Fold 2’yi eski cihaza kadar daha ince bir hâle sokacak.

Snapdragon 865’ten gücünü alacağı iddia edilen aygıt, delinmiş ekran tasarımını taşıyacak. Ice Universe, kamera deliğinin çapının 4,8 mm olacağını paylaşarak delikli kamera tasarımı iddiasını daha da güçlü kıldı. Galaxy Fold 2’nin pil konusunda da selefine kadar daha enerjik olması bekleniyor. 4.500 mAh’lik batarya iddiası, şimdilik en dinç bahis konumunda bulunuyor.

Galaxy Fold 2 ile alakalı bir öteki bilinen şeyse Ultra İnce Cam tasarımını bünyesinde bulunduracağı. Bu cam türü, çoğu telefonda bulunsa da Samsung’un katlanabilir telefon serisi Galaxy Fold için bir birincil olacak. Hemen Şimdi cihazın fiyatı açıklanmamış olsa da Galaxy Fold 2’nin orijinal Galaxy Fold’a kıyasla daha ucuz olacağına dair söylentiler bulunuyor. Yeni bilgiler ortaya çıktığında sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz.

Hakkında admin

Check Also

MSI, Bütçe Dostu GeForce RTX 3070 Twin Fan Modelini Duyurdu

MSI, Bütçe Dostu GeForce RTX 3070 Twin Fan Modelini Duyurdu

NVIDIA’nın iş ortaklarından Tayvan merkezli donanım üreticisi MSI, geçtiğimiz aylarda tanıtılan GeForce RTX 30 ekran …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir