Anasayfa / Genel / Samsung, Apple Card’a Rakip Dijital Ödeme Çözümü Pay Card’ı Tanıttı

Samsung, Apple Card’a Rakip Dijital Ödeme Çözümü Pay Card’ı Tanıttı

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung, dijital bankacılık platformu Curve ve ABD ’li finans şirketi Mastercard birlikteliğinde geliştirdiği Samsung Pay Card ’ı tanıttı. Yeni dijital ödeme çözümü, Samsung müşterilerine tek bir masraf kanalı üzerinden mali durumlarını çok daha esnek, basit ve güvenli bir şekilde yönetmeyi vadediyor.

Aniden fazla ödeme kartını bir araya getiren ve bir kullanıcının tek bir karttan ödeme ve para çekme yapmasına izin veren Curve tarafından desteklenen Samsung Pay Card, mobil cihazlarının rahatlığıyla müşterilere reel bir dijital cüzdan deneyimi sunacak. aynı zamanda Samsung Pay Card ’ın, Apple Card gibi müşterilerin yaptığı harcamaların belli kısmını nakit olarak kazanacakları bir özelliğe sahip olup olmayacağı şimdilik bilinmiyor.

Samsung Pay Card, harcamaları fazla daha esnek, basit ve tehlikesiz bir şekilde yönetmeyi vadediyor

samsung pay card

Konuya ilişkin açıklamalarda bulunan Samsung İngiltere ve İrlanda Kurumsal Başkan Yardımcısı Conor Pierce, “Curve ile ortaklaşa geliştirdiğimiz dijital ödeme çözümümüz, bu sene içinde Samsung müşterileri için Samsung Pay üzerinden satışa sunulacak. Kullanıcılara yeni bir ödeme deneyimi sunacak olmaktan hoşnutluk duyuyoruz” dedi.

Samsung olarak yaptıkları her şeyin merkezinde müşterilerin yer aldığını söyleyen Pierce, “Bu yüzden en iyi teknoloji, hizmet ve çözümleri yaratmak için çalışıyoruz. Curve göre desteklenen Samsung Pay Card, Samsung Pay hizmetimizi genişletmemize müsade vererek, vefalı müşterilerimize her zamankinden daha fazla menfaat ve ödül sunuyor” ifadelerini kullandı.

Curve Kurucusu ve CEO’su Shachar Bialick ise “Keza Samsung keza de Curve, kendi sektörlerinde sinyâl şeyler yapıyor. Dünyanın en reformcu şirketlerinden ikisinin kurduğu bu yeni ortaklık, heyecanlandırıcı bir ürünün doğmasını sağladı” şeklinde konuştu. Samsung Pay Card hakkında daha pozitif veri olmak için burayı ziyaret edebilirsiniz. 

Hakkında admin

Check Also

Google, 2020 Yılının En İyi Mobil Oyun ve Uygulamalarını Duyurdu

Google, 2020 Yılının En İyi Mobil Oyun ve Uygulamalarını Duyurdu

Android işletim sisteminin resmi uygulama mağazası olan Google Play Store, 2020’nin en iyi mobile oyunlarını …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir