Anasayfa / Genel / Salma Hayek, The Hitman ’s Wife ’s Bodyguard Filminin Posterini Paylaştı

Salma Hayek, The Hitman ’s Wife ’s Bodyguard Filminin Posterini Paylaştı

2017 yapımı The Hitman ’s Bodyguard filminin devamı olarak bilinen aksiyon komedi türündeki The Hitman ’s Wife ’s Bodyguard ’ın çekimleri takriben bir yıl önce tamamlanmış ve filmin çıkış tarihi Ağustos 2020 olarak duyurulmuştu. Dünyayı etkisi altına bölge koronavirüs salgınının etkilediği ve ortaya çıkardığı sektörel krizden ötürü yeni bir açıklamayla filmin önümüzdeki senenin yaz aylarına dek ertelendiği bildirilmişti. Bildiri yakın zamanda bu haberi resmi Instagram hesabından paylaşan Salma Hayek göre yapılmıştı.

Üzücü haberin yanı sıra Salma Hayek ’deri diğer taraftan hoş haber geldi ve yıldız oyuncu filme ait ilk posteri yeniden Instagram hesabından takipçileriyle paylaştı. Filmdeki rol arkadaşları Ryan Reynolds ve Samuel L. Jackson ile görüntülenen Hayek, bu eğlenceli paylaşımıyla hayranlarından ve filmi dört gözle bekleyen sinema severlerden pek çok alkış almayı başardı.

Film aksiyon ve komedi türünde olacak:

hitman's wife's bodyguard

Önceki filmi izleyenlerin hatırlayacağı karakter Darius Kincaid ’in eşine odaklanan yeni film de aksiyon ve komedi türlerini temsil ederek izleyiciye keyifli dakikalar vadediyor. Bodyguard Michael Bryce ve korunan Darius Kincaid civarda dönen birincil filmin tersine bu kere gözler Salma Hayek ’in canlandırdığı Sonia Kincaid karakterine çevriliyor. İlk filmde yer alan Gary Oldman ve Richard E. Grant gibi yetenekli oyuncuların ikinci filmde yerlerini Morgan Freeman, Antonio Banderas ve Frank Grillo gibi isimlere bırakacağı söyleniyor.

Freeman ve Banderas ’ın karakterlerinin demin kim oldukları bilinmese de oyuncuların hayranları bu haber dolayısıyla oldukça heyecanlı bir bekleyişte. Bunlara ilave olarak filmin yönetmen koltuğunda birincil filmin de yönetmeni olan Patrick Hughes ’ın oturduğu söyleyelim. Hem filmin senaryosunu da ünlü isimler olan Brandon ve Phillip Murphy kaleme almış durumda. Devam filminde rollerin nasıl şekilleneceğini önümüzdeki günlerde gelecek yeni haberler bir uçtan bir uca öğrenebileceğiz.

Hakkında admin

Check Also

Ubisoft, Far Cry 6 ve Rainbow Six Quarantine, Covid-19 Nedeniyle Erteledi

Ubisoft, Far Cry 6 ve Rainbow Six Quarantine, Covid-19 Nedeniyle Erteledi

Fransız oyun stüdyosu Ubisoft, çeyrek sonuçlarını açıkladığı sırada iki yaklaşan iki önemli oyunu hakkında da …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir