Anasayfa / Genel / Sağlıklı Bir Yaşam İçin En İyi Beslenme ve Diyet Uygulamaları

Sağlıklı Bir Yaşam İçin En İyi Beslenme ve Diyet Uygulamaları

Pozitif kilolarıyla başı dertte olan veya hayatını dinç olarak devam ettirmek isteyen kişilerin teknolojiyi kullanmaları, dinç beslenmek ve diyet namına son derece avantajlıdır. Bu uygulamaları kullanarak, her öğünlerini denetim edebilir ve dengeli beslenmeyi güzel ve fit bir vücutla buluşturabilirler.

iPhone (ios) ve Android için en iyi beslenme ve perhiz uygulamalarının listesini öğrendikten sonra; kendinizi ve vücudunuzu daha dinç bir şekilde teftiş edebilecek ve kendinize zorunlu motivasyonu sağlayabileceksiniz. Bu alıcı diyet uygulamaları, bedeninize ve ruhunuza eminiz fakat mükemmel gelecek.

en iyi beslenme ve diyet uygulamaları

En iyi gıda ve diyet uygulamaları:

HabitMinder FatSecret  Lifesum: Diet & Macro Tracker Perhiz Kolik Fooducate MyFitnessPal2 Waterlogged Google Fit  YAZIO Kalori Sayacı Calorie, Carb & Fat Counter Foodvisor BodyFast Kesik Kesik Perhiz

Listeye aldığımız bu uygulamalar tamamen diyet programlarını, uygulamaların da yardımıyla birlikte oluşturabilirsiniz. Beslenmenize uyarı ederek, istediğiniz seviyede ve sağlıklı bir vücuda sahip almak ise sizin elinizde olan bir şey olduğunu unutmayın. Motivasyonunuzu daima yüksek tutun.

HabitMinder:

HabitMinder

Geliştiricisi: Funn Media Puanı: 4,6 yıldız Boyutu: 94,1 MB

HabitMinder uygulaması, yürüyüşten su içmeye, egzersizden sağlıklı yemeğe birçok dinç alışılmışlık edinmeniz konusunda muavin olur. Bedava olarak App Store ve Google Play Store ’da bulabileceğiniz HabitMinder, sağlıklı bir yaşamı seçim eden kişiler aralarında oldukça popüler ve puanı yüksek bir kullanım.

HabitMinderİNDİR HabitMinderİNDİR

FatSecret:

FatSecret

Geliştiricisi: FatSecret Puanı: 4,7 yıldız Boyutu: 84,9 MB

FatSecret, aslında bir kalori sayıcısıdır. Yemeklerle ilgili beslenme bilgileri bulabileceğiniz, kilonuza tarafından bunları hesaplatabileceğiniz ve diğer sağlıklı gıdalar hakkında hafıza edinebileceğiniz bir uygulamadır. Bedava olarak indirebileceğiniz bu uygulamada jurnal gibi bir öğünde neler yediğinizi bile tutabilirsiniz. Bilgilerinize offline ortamlarda ulaşmak için senkronize etmeniz de mümkün.

FatSecretİNDİR FatSecretİNDİR

Lifesum: Diet & Macro Tracker:

Lifesum: Diet & Macro Tracker

Geliştiricisi: Lifesum AB Puanı: 4,6 yıldız Boyutu: 210,4 MB

Lifesum uygulaması, kişiselleştirilmiş perhiz ve programlar, egzersiz takibi, kalori sayacı ve dinç yemek yemek tariflerinin yer aldığı bir uygulamadır. Tatbik ücretsizdir. Ancak, Premium üyelik altında bir takım özellikler sunulmaktadır. Premium üyeliğin aylık fiyatıysa 26.99 TL ’den başlayan fiyatlarladır. Uygulama puanı yüksek olup, fazla seçim edilen uygulamalar arasındadır.

Lifesum: Diet & Macro TrackerİNDİR Lifesum: Diet & Macro TrackerİNDİR

Diyetkolik:

Diyetkolik

Geliştiricisi: PCI Yazilim Danismanlik ve Organizasyon Ltd. Sti. Puanı: 3,3 yıldız Boyutu: 48,8 MB

Diyetkolik, dinç bir şekilde kilo almak, kilo tahsis etmek isteyenlerin seçim ettiği bir uygulamadır. Kalori takipçisi, su takipçisi doğruca jurnal bir takım rutinler elde etmenizi sağlayabilecek türden bir tatbik olan Diyetkolik, iPhone (iOS) ve Android kullanıcıları kadar bedava şekilde indirilebilir.

DiyetKolikİNDİR DiyetKolikİNDİR

Fooducate:

Fooducate

Geliştiricisi: Fooducate Puanı: 4,7 yıldız Boyutu: 33,7 MB

2010 ’dan bu yandan hizmet veren Fooducate, besin ve afiyet takibi yapan bir uygulamadır. Bünyesindeki yiyecek veritabanıyla ve perhiz tavsiyeleriyle ve mağazadaki yüksek puanıyla birlikte kullanıcı tercihleri aralarında üst sıralarda yer almaktadır. Tatbik üzerinden yaptığınız kişiselleştirilmiş diyetlerle birlikte sağlıklı şekilde kilonuzu düzenleyebilirsiniz.

FooducateİNDİR FooducateİNDİR

MyFitnessPal:

MyFitnessPal

Geliştiricisi: Under Armour Puanı: 4,6 yıldız Boyutu: 194,9 MB

MyFitnessPal, kalori sayacı taşıyan, 3 milyondan artı gıdayı içerisinde barındıran veritabanına yer veren sağlıklı beslenme ve sayaç uygulamasıdır. Kendinize belirlediğiniz hedefte size destek edebilecek içten uygulamalar aralarında yüksek puanıyla birlikte MyFitnessPal uygulaması da yerini sağlam bir şekilde almıştır.

MyFitnessPalİNDİR MyFitnessPalİNDİR

Waterlogged:

Waterlogged

Geliştiricisi: Day Logger Puanı: 4,5 yıldız Boyutu: 39,9 MB

Uzmanların sıhhat konusundaki bir numaralı tavsiyesi olan su tüketimi, hepimizin bildiği bir şey olsa da günlük hayatta bazen yeteri miktarlara ulaşamadığımız bir şeydir. Su tüketimini unutmamak için değişik uygulamalar vardır. Waterlogged uygulaması da bu uygulamalardan biridir. Jurnal su tüketimini size bir arkadaş gibi andıran Waterlogged ’ı iPhone (iOS) ve Android kullanıcıları bedava şekilde edinebilirsiniz.

WaterloggedİNDİR WaterloggedİNDİR

Google Fit:

Google Fit

Geliştiricisi: Google Puanı: 3,7 yıldız Boyutu: 233,7 MB

Google ’ın Dünya Sağlık Örgütü (DSÖ) ve Amerikan Yürek Derneği (AHA) ile birlikte çalıştığı Google Fit uygulaması, günlük kardiyo takibi, antrenman çizelgesi gibi özellikler sunmaktadır. Adım takibi ve sağlık durumu tavsiyeleri sayesinde diyetinizi yardımcı aktivitelerle birlikte harmanlayabilir ve daha sağlıklı bir yapıya kavuşabilirsiniz. Hem de adamakıllı ücretsiz bir şekilde.

Google FitİNDİR Google FitİNDİR

YAZIO Kalori Sayacı:

YAZIO kalori sayacı

Geliştiricisi: YAZIO Puanı: 4,6 yıldız Boyutu: 73,8 MB

YAZIO göre geliştirilen kalori sayacı uygulaması ile kalori sayacı tablosu, besin takibi, kilo takibi, öğün oluşturma, kalori takibi gibi çoğu özelliği ücretsiz şekilde yapabilirsiniz. YAZIO Pro ile aylık 44,99 TL vererek daha detaylandırılmış bir program üzerinden ve reklamsız olarak tüm imkanlardan faydalanabilirsiniz.

YazioİNDİR YazioİNDİR

Calorie, Carb & Fat Counter:

Calorie, Carb & Fat Counter

Geliştiricisi: virtuagym.com Puanı: 4,8 yıldız Boyutu: 37,4 MB

Calorie, Carb & Fat Counter ya da Türkçe olarak Kalori, Karbonhidrat ve Yağ Sayacı uygulaması, adındaki gibi sayaç görevini üstlenir. Büyük bir gıda veritabanı sunar, çeşitli hedefler için gıda takibi yapar, kilo kaybı, kas geliştirme, kilo gözetmek ve şişmanlamak konusunda kullanıcıları bilinçlendirir. Yüksek puanıyla birlikte kullanıcıların seçim ettiği uygulamalar arasında üst sıralarda yer alır.

Calorie, Carb & Fat CounterİNDİR Calorie, Carb & Fat CounterİNDİR

Foodvisor:

Foodvisor

Geliştiricisi: Foodvisor Puanı: 4,4 yıldız Boyutu: 255 MB

Foodvisor, daha sağlıklı bir hayat için hedefinize ulaşma konusunda size muavin olacak bir uygulamadır. Yemeklerinizi fotoğraflandırarak öğününüzün kalorisi hakkında data alabileceğiniz bir uygulamadır. Başvuru Formu ücretsizdir oysa abonelik sistemi de mevcuttur. Abonelik doğru gıda uzmanlarıyla sınırsız sohbet, tanım ve diyet planlarını size sunar.

FoodvisorİNDİR FoodvisorİNDİR

BodyFast Kesik Kesik Diyet:

BodyFast Aralıklı Perhiz

Geliştiricisi: BodyFast GmbH Puanı: 4,7 yıldız Boyutu: 66,6 MB

BodyFast Aralıklı Perhiz uygulamasıyla birlikte kişisel perhiz programı hazırlayabilirsiniz. 50 ’den öbür diyet yöntemi ve su takibi, kalori takibi, cisim kitle endeksinize kadar sunulan istatistikler, bireysel koç gibi bedava özellikleri ve reklamsız olmasıyla kullanıcılar kadar fazla seçim edilen uygulamalar aralarında üst sıralarda yer alır.

BodyFast Aralıklı PerhizİNDİR BodyFast Kesik Kesik DiyetİNDİR

Hakkında admin

Check Also

P.T.'nin PlayStation 5'te Oynanamayacağı Resmen Açıklandı

P.T.’nin PlayStation 5’te Oynanamayacağı Resmen Açıklandı

Sony’nin yeni nesil konsolu PlayStation 5’in geriye dönük uyumlulukla geleceği açıklanmış ve hatta PlayStation 5’te …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir