Anasayfa / Genel / Sadece En İyi Şeflerin Başarılı Olabileceği Bedava Mobil Oyun Star Chef 2 Yayınlandı

Sadece En İyi Şeflerin Başarılı Olabileceği Bedava Mobil Oyun Star Chef 2 Yayınlandı

Mobil oyunların sevilen türlerinden bir adam başına de yemek pişirme oyunları. İlk defa 2018 yılında tanışma imkanı yakaladığımız “Star Chef” isimli oyun da bu türde en popüler oyunlardan bir her birine. Oyuncuların bugüne dek gösterdiği yoğun ilgiden hoşnut olan geliştirici ekip şimdi, Star Chef’in gelişmiş bir versiyonu olan “Star Chef 2“yi hem iOS hem de Android platformları için bütün ülkelerde yayınladı.

Star Chef 2 geliştiricileri göre yapılan açıklamalarda, yeni oyunun orijinalinden uzaktan olmadığını açıklandı. Oyuncular bu oyunda da tekrar restoranlarında yemek yemek pişirmeye ve müşterileri hoşnut etmeye çalışacaklar. Yeni oyun, ilkine ilave olarak artık çevrimiçi bir moda da sahip ve bu mod, oyuncuların dünyanın diğer yerlerindeki şeflerle bir araya gelerek meslek birliği yapmalarına olanak tanıyor. 

Star Chef 2

Star Chef 2’nin geliştirici şirketi olan 99Games‘in CEO’su Rohith Bhat, yeni oyunlarıyla ilgili yaptığı açıklamalarda oyuncuların Star Chef’te sevdikleri her şeyin Star Chef 2’de de olduğunu söyledi. Bu bağlamda oyunseverler, Star Chef 2’de en iyi restoranları tasarlamaya ve en iyi yemekleri yapıp müşterilerini hoşnut etmeye devam edecekler. Diğer Taraftan büyük restoranlar için şefler kiralanabilecek ve oyuncular, restoranları için benzersiz eşyalara sahip olabilecekler.

Star Chef 2’nin en güzel özelliği klan yarı sistem

Star Chef 2’nin çevrimiçi bir moda sahip olduğunu söylemiştik. Bu mod aslında, daha fazla strateji türündeki oyunlarda gördüğümüz klan sistemini bu aşçılık oyununa getiriyor. Şöyle ki; bu modda kendi takımlarınızı kurup etkinliklerde meslek birlikleri yapabileceksiniz. “Chef Team” olarak isimlendirilecek bu etkinliklerde ise rakip takımların önüne geçmeyi başarırsanız, “Star Chef” unvanını kazanmış olacaksınız.

Star Chef 2

2018 yılında piyasaya sürülen Star Chef, bedava bir oyundu. Bugüne değin 5 milyondan artı indirilen oyun, oyunculara oyun içi alım satımlar sunuyordu. Bu ilkesinden vazgeçmeyen geliştiriciler, Star Chef 2’yi de ücretsiz olarak sunuyorlar. Hem bu oyun ayrıca Android hem de iOS platformlarında lahza itibarıyla indirilebiliyor. 

Eğer sizler de restoran işletmeciliği ve şeflik ile yakından ilgili biriyseniz, Star Chef 2’yi derhal telefon ya da tabletinize indirebilirsiniz. Oyunun Google Play Store sayfasına erişmek için burada, App Store sayfasına ulaşmak için de burada yer alan bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Hakkında admin

Check Also

Sosyal Medyadaki ‘Trendyol’dan Kart Bilgileri Çalındı’ İddialarına Trendyol’dan Cevap

Sosyal Medyadaki ‘Trendyol’dan Kart Bilgileri Çalındı’ İddialarına Trendyol’dan Cevap

Ülkemizdeki sosyal medya kullanıcıları, birkaç saattir Trendyol ile ilgili bir meseleyi konuşuyorlar. İddialara göre Trendyol, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir