Anasayfa / Genel / RPG Oyunu Persona 4 Golden, Steam’de Satışa Çıktı

RPG Oyunu Persona 4 Golden, Steam’de Satışa Çıktı

Atlus göre geliştirilen rol yapma oyunu Persona 4 Golden, ilk olarak 14 Haziran 2012 tarihinde PlayStation Vita için piyasaya sürülmüştü. İlk çıktığı günlerde Vita oyuncularının büyük beğenisini şampiyon rol yapma oyunun, aradan geçen 8 yılın arkasında PC ’ye geleceği başta PC Gaming Show 2020 ’de onaylanmıştı. Şimdiyse oyun, PC oyuncuları tarafından Steam üzerinden oynanabiliyor.

Bir internet sitesi, eski sayılabilecek bir oyun olan Persona 4 Golden ’ın enerjik bir bilgisayarda azami grafik ayarlarında çalıştırıldığında nasıl görüneceğinin ekran görüntülerini paylaştı. Paylaşılan görüntüler, 2012 yılına ait bir oyuna kıyasla hiç de fena görünmüyor.

Persona 4 Golden

Persona 4 Golden, normalde üst seviye bir donanım gerektirmiyor ve çok dağıtılmış PC yapılandırmalarında rahatça oynanabiliyor. Oyunun azami grafikte nasıl görüneceğini bildiren bu ekran görüntüleri ise 3600 MHz 16 GB DDR4 RAM, Intel i9-9900K ve NVIDIA RTX 2080Ti kullanan bir bilgisayarla yakalandı.

Persona 4 Golden nasıl bir oyun?

2008 yılında PlayStation 2 için piyasaya sürülen Persona 4 ’ün geliştirilmiş bir versiyonu olan Persona 4 Golden, başlangıçta 2012 yılında PlayStation Vita için çıktı. Bugüne değin PC dıştan herhangi bir platformda yayınlanmayan oyun, pek çok kişi göre şimdiye değin yapılmış en iyi Japon RPG oyunu olarak görülüyor.

Oldukça ayrıntılı tasarlanan bu oyunda, bir karakterin hikâyesine eşlik ediyoruz. Anime hayranlarının büyük beğenisini kazanan oyunun bu değin çok sevilmesinin en önemli nedenlerinden biri de yan karakterler. Fazlasıyla detaylı bir şekilde işlenen tabi karakterler, akıcı süreklilik ve macera dolu dakikalar, RPG severlere şen saatler vadediyor.

Persona 4 Golden şu anda 99 TL ’den, Persona 4 Golden – Digital Deluxe Edition ise 120 TL ’den Steam üzerinde listeleniyor. Buradaki bağlantıya tıklayarak Persona 4 Golden ’ın Steam sayfasına ulaşabilir, oyun hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilir ve oyunu satın alabilirsiniz.

Hakkında admin

Check Also

Ubisoft, Far Cry 6 ve Rainbow Six Quarantine, Covid-19 Nedeniyle Erteledi

Ubisoft, Far Cry 6 ve Rainbow Six Quarantine, Covid-19 Nedeniyle Erteledi

Fransız oyun stüdyosu Ubisoft, çeyrek sonuçlarını açıkladığı sırada iki yaklaşan iki önemli oyunu hakkında da …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir