Anasayfa / Genel / Rol Yapma Oyunu Atom RPG, PC’dekinin Neredeyse İki Katı Fiyatıyla iOS İçin Yayınlandı

Rol Yapma Oyunu Atom RPG, PC’dekinin Neredeyse İki Katı Fiyatıyla iOS İçin Yayınlandı

Akıllı telefon sektörünün günden güne gelişmesiyle birlikte PC oyunları bir bir mobil platformlara da gelmeye de başladı ve bu haberimizde de sizlere PC’nin arkasından mobile için de yayınlanan bir oyundan bahsedeceğiz.

İlk kere 2017 yılında PC için yayınlanan Atom RPG, oyunseverler göre beğeniyle karşılanmıştı. Wasteland ve Fallout gibi oyunlardan esinlenilerek geliştirilen oyun, temasıyla oyunseverlerden bütün anekdot almıştı ve bu oyun bundan böyle iOS kullanıcılarının da beğenisine sunulmuş durumda.

Atom RPG

Atom RPG, adından da anlaşılabileceği üzere bir rol yapma oyunu. 1986 yılına döneceğimiz oyunda, Sovyetler Birliği ile Batı Bloğu’nun birbirlerine gönderdiği nükleer bombalardan kurtulan sayılı isimlerden bir tanesi olacağız. Oluşturacağımız karakterle bir yanlamasına Sovyetler Birliği‘nin çorak topraklarında hayatta kalmaya çalışırken diğer yandan da karşılaşacağımız zorlukların üstesinden gelmeye çalışacağız. 

Oyun gerek oynanışı gerekse grafik özellikleri ile fazlasıyla beğenilecek gibi görünüyor. Toplamda 60 saatten artı oynanış süresi vadeden Atom RPG, 120 farklı bölge, 60’tan fazla düşman türü, 150’den fazla tabanca türü ve 600 kadar bot ile eğlenceli ve özgün bir tecrübe sunuyor. Dahası oyunun gidişatına yöneltilecek şimdiden seçmeli sorularla hikayeye bir anlamda siz istikamet vermiş olacaksınız.

Atom RPG

Atom RPG ne eyvah ki ücretsiz bir oyun yok

Bugün App Store’daki yerini bölge Atom RPG, ne eyvah ki ücretsiz bir oyun yok. Eğer sizler de güzel özelliklere sahip olan bu oyunu deneyimlemek isterseniz, 54.99 TL karşılığında bu oyunu satın alabilirsiniz. Eğer oyunla yeni tanıştıysanız ve bu oyunu akıllı telefon yerine PC platformunda oynamak isterseniz, 24 TL ödeme yaparak oyunu Steam‘den de satın alabilirsiniz. 

Aşağıdaki bağlantıyı kullanarak Atom RPG’nin App Store sayfasına erişebilirsiniz

Atom RPGİNDİR

Hakkında admin

Check Also

İBB, 28 ve 29 Ekim’de İstanbul’daki Ücretsiz Wi-Fi Hizmetinde Kotalarını Kaldıracak

İBB, 28 ve 29 Ekim’de İstanbul’daki Ücretsiz Wi-Fi Hizmetinde Kotalarını Kaldıracak

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB), Türkiye Cumhuriyet’nin 97. kuruluş yıldönümü kutlamaları için 28 Ekim Çarşamba ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir