Anasayfa / Genel / Ritim Tabanlı Aksiyon Macera Oyunu Metal: Hellsinger Fragmanla Duyuruldu

Ritim Tabanlı Aksiyon Macera Oyunu Metal: Hellsinger Fragmanla Duyuruldu

Şeytanca düşmanlar, kuvvetli silahlar ve metal müzikle dolu birinci kişi nişancı oyunu Metal: Hellsinger, yayınlanan fragmanla resmen duyuruldu. Ritim tabanlı aksiyon macera oyununda cehennemden gelen ölümcül yaratıkları öldürmek değin metal müziğin ritmine düzen sağlamak da manâlı.

Metal: Hellsinger, DOOM’u andıran cehennem atmosferini, ritim tabanlı mekaniklerle birleştiriyor. Oyunda şarkının ritmine tarafından hareket ediyor ve saldırıyorsunuz. Puanınız, kombo metrenizin yükselmesini karşılayan farklı alanlara yönlendirilmiş faktörlere bağlı olarak yükseliyor. Ayrıca Devil May Cry’daki kırmızı kürelere aynı şekilde, toplayacağınız ruhlarla yeni silahlar alabiliyorsunuz.

Metal: Hellsinger’da müzik eşliğinde cehennemi birbirine katacaksınız

metal: hellsinger

Metal: Hellsinger’da sözde insan, güya iblis ve intikam takıntılı bir kişilik olarak cehennemin en zorlu topraklarında korkusuzca savaşacak ve Kızıl Yargıç ile destansı bir karşılaşmaya hazırlanarak iblis ordularını ve liderlerini değil edeceksiniz. Ritme ne dek uyarsanız müzik öyle çarpıcı hâle gelecek, düşmanlarınıza çok daha fazla yıkım getireceksiniz.

Afet götüreceğiniz lanetli topraklar, binlerce cehennemin birleşiminden oluşuyor ve sizi Voke’un buzlu dünyasından Stygia’ın metalik atmosferine değin dek cehennemin en amansız köşelerine götürecek. Hikayeyi bitirdikten daha sonra isterseniz önderlik tablolarını fethedebilecek ya da Uğraş Modu’nda arkadaşlarınıza meydan okuyabileceksiniz.

metal: hellsinger

Payday 2’de yönetmen, Battlefield 3 ve Battlefield: Bad Company 2 gibi oyunlarda baş tasarımcı olarak tahsis yapan David Goldfarb, projenin öne çıkan isimleri aralarında yer alıyor. Hem oyunun müzikleri ise Matt Heafy (Trivium), Mikael Stanne (Dark Tranquillity), Björn Strid (Soilwork), ve Alissa White-Gluz (Arch Enemy) gibi metal yıldızları ile birlikte yaratıldı.

Metal: Hellsinger, gelecek yıl PS4, Xbox One ve PC’nin yanı sıra yeni cins konsollara da gelecek. Oyunun yayınlanan birincil fragmanıyla silahlara, mekaniklere ve metal müziğin ritmine daha yakından bakabilirsiniz.

Metal: Hellsinger fragman:

Hakkında admin

Check Also

'Dışkı Nakli' Yaşlanmanın Önüne Geçen Bir İlaç Olabilir

‘Dışkı Nakli’ Yaşlanmanın Önüne Geçen Bir İlaç Olabilir

Farklı üniversitelerde çalışmalarını sürdüren bir grup bilim insanı, yaşlanmayla ilgili oldukça ilginç bir çalışma yaptılar. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir