Anasayfa / Genel / Riot Games, Valorant’a Yeni Gelecek Olan Şahsiyet Hakkında İpuçları Vermeye Başladı

Riot Games, Valorant’a Yeni Gelecek Olan Şahsiyet Hakkında İpuçları Vermeye Başladı

Riot Games‘in bu yıl açıkladığı ve ardından kapalı beta olarak bir takım oyunculara sunduğu Valorant, kısa sürede oyuncular göre büyük bir alaka görmüştü. Riot Games kapalı betayı kapatmasıyla beraber oyunun devlete ait çıkış tarihini 2 Haziran olarak duyurmuştu. Oyunun çıkacağı tarihe kadar boş durmayan Riot, oyuna yeni gelecek kişilik olan Reyna‘nın devlete ait fragmanını yayınladı.

Yeni gelecek karakter olan Reyna hakkında ipuçları, daha önce Riot Games göre kapalı betanın jurnal oyuncu ve izlenme verilerini açıkladıkları sırada verilmişti. Bundan kısa vakit sonradan içerisinde Reyna’nın görsellerinin bulunduğu yeni bir fragman, Valorant’ın resmi Brezilya Twitter hesabı üzerinden yayınlanmaya başladı ve arkasında Latin Amerika merkezli Valorant resmi Twitter hesapları tarafından da bu fragmanlar #ReynaIsHere (ReynaBurada) etiketi ile retweetlenmeye başlandı. 

Reyna’nın görüldüğü yeni fragman:

Reyna veya Reina olarak yazılabilecek bu yeni karakterin ismi, İspanyolcada ‘Kraliçe’ anlamına geliyor. Bu karakterin hakiki ya da takma ismi olabilir ama fragmanın bilhassa Brezilya hesabından paylaşılması ve Brezilya ve Latin Amerika’da baya bir reklamının yapılması, karakterin kültürel özellikleri hakkında bazı tahminlerde bulunmamızı kolaylaştırıyor. Hemen Şimdi Reyna karakterinin hangi özelliklere sahip olacağı hakkında devlete ait bir bilgi değil fakat geçtiğimiz aylarda sızdırılanSabine‘ adlı karakterin diyaloglarında vampirsel güçlere sahip bir karakterin gelecek olduğu dinlenebiliyordu.

İlk ilk önce yapılan açıklamalara göre Riot Games, Valorant’ı 12 karakterle piyasa sürmeyi planladıklarını belirtmişti ama geçtiğimiz günlerde Geoff Keighley yaptığı röportaj sonucunda bu sayının 11‘e düşürüldüğü söyledi. Bu gelecek olan 11 karakterin sonuncusunu ise oyuncular Valorant’ın çıkış tarihinde öğrenecek. Yayınlanan fragman ve sızdırılan ses dosyaları tamamen 11. karakterin Sabine veya Reyna olacağı düşünülüyor. Oyunun devlete ait çıkış tarihi 2 Haziran’a pek bir vakit kalmadı. Önümüzdeki Salı günü bütün dünya ile birlikte bu 11. karakterin hangisi olacağını daima beraber göreceğiz.

Hakkında admin

Check Also

DOOM Eternal'ın Game Pass PC Kütüphanesine Geleceği Tarih Belli Oldu

DOOM Eternal’ın Game Pass PC Kütüphanesine Geleceği Tarih Belli Oldu

id Software tarafından geliştirilen ve Bethesda Softworks tarafından bu sene mart ayında yayınlanan DOOM Eternal, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir