Anasayfa / Genel / Riot Games, Valorant Rekabetçi Modun Ertelendiğini Açıkladı

Riot Games, Valorant Rekabetçi Modun Ertelendiğini Açıkladı

League of Legends’ın geliştiricisi Riot Games’in bu ayın başlarında yayınladığı yeni çok oyunculu FPS oyunu Valorant, ikinci güncellemesini aldı. Valorant’ın yeni 1.02 yaması, karakter dengelemelerinin, hata düzeltmelerinin ve arayüz güncellemelerinin yanı sıra Rekabetçi moduyla uyarı çekti.

Oyuncuların başarı sırasına tarafından derecelendirilmesini sağlayacak olan mod, oyuncular arasındaki rekabeti artırmayı hedefliyor. Fakat Valorant‘ın Rekabetçi mod, güncellemeyle oyuna dahil olmasına rağmen henüz erişime sunulmadı. Riot, sosyal medyada yaptığı açıklamayla modun niçin geciktiğine açık sözlülük getirdi.

Valorant Rekabetçi Mod için birkaç gün daha ummak gerekecek

valorant rekabet modu

Riot, Valorant Twitter hesabından yaptığı duyuruda, oyun modunda rekabeti riske sokan bir kusur bulduğunu ve bu yüzden Rekabetçi modu bir zaman kapalı tutacağını açıkladı. Geç Kalma için oyunculardan özür dileyen geliştirici, ayarlama için olabildiğince süratli çalıştıklarını ve sorunun çözülmesiyle Rekabetçi modu açacaklarını belirtti.

Rekabet modunun ne değin zaman kapalı kalacağına da açıklık getiren Riot, modun tahmini olarak bir veya iki gün daha sonra etkinleştireceğini söyledi. Riot Games’in duyurusu; Kuzey Amerika, Latin Amerika ve Brezilya’da yayınlanan yamalarda bazı hatalar farkettiğini açıklamasının arkasında geldi. Belli Ki Valorant’ın rekabeti kızıştıracak modu için kısa bir zaman daha bekleyeceğiz.

Valorant’ın 1.2 yamasıyla birlikte Rekabet modu üstünde bir takım değişiklikler de yapıldı. Dereceli kademelerinin simgeleri güncellendi ve zirvedeki Valorant kademesine Işıyan adı verildi.
Dereceli yerleştirmelerinde arkadaşlarınızla birlikte oynarken yaşadığınız hüner farklılıkları için mevcut aralık genişletildi.

Hakkında admin

Check Also

Lenovo, Hem İş Hem Oyun İçin Kullanılabilecek Legion Serisi Dizüstü Bilgisayarlarını Tanıttı

Lenovo, Hem İş Hem Oyun İçin Kullanılabilecek Legion Serisi Dizüstü Bilgisayarlarını Tanıttı

Çin merkezli teknoloji devi Lenovo, bugün iki yeni dizüstü bilgisayarının duyurusunu gerçekleştirdi. Şirketin tanıttığı cihazlar …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir