Anasayfa / Genel / Riot Games, League of Legends COVID-19 Bağış Kampanyası ’nı Duyurdu

Riot Games, League of Legends COVID-19 Bağış Kampanyası ’nı Duyurdu

İlk olarak 2019 ’un aralık ayında Çin ’de görülen ve 3 ay gibi kısa bir sürede tüm dünyaya yayılan COVID-19 salgını, günümüzde hâlâ etkisini göstermeye devam ediyor. Dünya çapında sayısız destek kuruluşu salgına karşı uğraş verirken somut desteğe ihtiyaç duyuyor.

Bu bedensel desteğin sağlanması için yine dünya genelinde birçok şirket, dağıtılmış yollarla yaptıkları satışlardan elde ettikleri geliri kuruluşlara adapte etmek için bazı takviye kampanyaları düzenledi. Bu yardım kampanyalarından bir yenisi de League of Legends ’ın geliştiricisi Riot Games tarafından başlatıldı.

Kampanyada bulunan özel içerikler:

league of legends

Riot Games, paylaştığı blog yazısında ve YouTube videosunda yeni yardım kampanyası olan ‘COVID-19 Bağış Kampanyası‘nı duyurdu. Kampanya kapsamında her gün milyonlarca oyuncu kadar oynanan League of Legends ’a bazı özel içerikler eklendi. League of Legends ’a eklenen özel içerikler şu şekilde oldu:

Cerrah Shen kostümü ve renkleri Hemşire Akali kostümü ve renkleri Doktor Kennen kostümü ve renkleri Akali ’den Sevgilerle! ifadesi Cerrah Shen, Hemşire Akali ve Hekim Kennen çerçeveleri ve simgeleri Bütün içerikleri kapsayan “Mega Bağışçı Paketi

league of legends

Mağazada yerini alan bu özel içerikler, League of Legends mağazasında ‘Toplumsal Tesir ’ rozetiyle gözüküyorlar. Bu sayede yapacağınız satın alımların hangilerinin COVID-19 bağış kampanyasına katkıda bulunacağını kolay bir şekilde ayırt edebilirsiniz. Kampanya, 23 Temmuz ’da sona erecek.

League of Legends ’ta yukarıdaki özel içeriklerin satışıyla elde edilen gelirin tümü, Riot Games ’in kâr amacı gütmeyen fonu olan ‘Toplumsal Tesir Fonu‘na gidecek. Fon içindeki para, dünyanın dört bir yanındaki kâr amacı gütmeyen lokal kuruluşlara aracısız aktarılacak.

Bağış kampanyası duyurusu:

Hakkında admin

Check Also

Enes Batur, 2 Yıl Önce Spor Otomobiliyle Kaza Yapanlarla Dalga Geçmiş

Enes Batur, 2 Yıl Önce Spor Otomobiliyle Kaza Yapanlarla Dalga Geçmiş

Geçtiğimiz günlerde seyir halindeyken oldukça tehlikeli bir kaza geçiren ve deyim yerindeyse ölümden dönen Enes …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir