Anasayfa / Genel / Restoran Deneyimlerinizi Bambaşka Bir Boyuta Taşıyacak Hizmet: Orwi

Restoran Deneyimlerinizi Bambaşka Bir Boyuta Taşıyacak Hizmet: Orwi

Dijitalleşme, bilhassa de son yıllarda koskocoman bir önem kazandı. Lüzum ülke yönetimleri gerekse şirketler keza daha seri hem de daha kaliteli bir hizmet verebilmek adına dijitalleşme sürecine büyük bir ağırlık veriyorlar. Üstelik Çin ’de patlak verip bütün dünyanın başına bela olan koronavirüs salgını da dijitalleşme sürecinin hızlanmasına neden oldu.

Salgın sonrası sürecin nasıl olacağı aşağı yukarı şekillenmeye başlamış durumda. Özellikle de kamuya açık alanlarda yaşanan değişikliklerin neler olacağı, daha şimdiden yüzünü göstermeye başladı. Derhal sizlere, restorancılık sektörünün kurallarını yeniden yazacak olan bir hizmetten bahsedeceğiz.

Orwi

Temelinde bir girişimcilik projesi olarak karşımıza meydana çıkan “Orwi”, yeme içme sektöründe hizmet veren bütün mekanlarda kullanılabilecek bir otomasyon ve entegrasyon hizmeti. Bu hizmet, insanların bir lokanta ya da kafeye gittikleri zaman bütün anlamıyla dijital bir deneyimle karşılaşmalarını sağlıyor. Bu dijitallik o kadar ileri boyuta taşınmış durumdaki müşteriler, bahşişlerini bile bundan böyle Orwi yoluyla bırakabilecekler.

Orwi ayrıca müşteriler hem de işletmelere büyük avantajlar sunan bir hizmet. Müşteriler, Orwi aracılığıyla siparişlerini verip, ödemelerini rahatlıkla yapabiliyorlar. İşletmeler ise mekanın topluluk oluşunu bundan böyle tasa etmeden operasyon dijital olarak gerçekleştiği için Orwi ile birlikte müşteri deneyimini en iyi noktaya ulaştırmış oluyorlar.

Orwi tanıtım videosu

Menü oluşturmak, işletmelerin en büyük problemlerinden bir adam başına. Ancak Orwi ayrıca müşterilerin hem de işletmelerin yemek listesi ihtiyacını ortadan kaldırıyor. Müşteriler, bu hizmeti kullanırken ulaştıkları menüleri detaylıca tahlil imkanı yakalarken işletmeler yemek listesi bastırmak ve garsonlar da mönü taşımak zorunda kalmıyorlar. İşte bütün bu özellikler, günümüzün en manâlı konularından hijyen ve sosyal mesafe sorununu da ortadan kaldırıyor.

Orwi ’nin güzel özelliklerinden bir adam başına de bir sadakat programı oluşturmuş olması. Kullanıcılar, bu hizmetin etkin olarak kullanıldığı işletmeleri ziyaret edip, sipariş vererek ödeme yaptıktan sonradan Orwi puanları kazanıyorlar. Anlaşmalı noktalarda kullanılabilen puanlar tüketicilerin yüzünü güldürürken işletmelere de sadık müşteriler oluşturuyor.

Orwi

Android ve iOS ekosistemlerinde faal olarak kullanılabilen Orwi, daha çoktan farklı alanlara yönlendirilmiş işletmelerde kullanılmaya başlamış durumda. Eğer sizler bundan sonraki süreçte sosyal mesafeyi düşünmeden memnuniyetle bir restorana gidebilmek istiyorsanız, Orwi ’yi hemen akıllı telefonunuza indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz. Dahası Orwi anlaşması olan bir işletmeye gittiğiniz zaman da yapmanız gereken tek şey masanızdaki QR kodu okutmak ve sonrasında da keyfinize bakmak.

*Bu bir sponsorlu içeriktir.

Hakkında admin

Check Also

MSI, Bütçe Dostu GeForce RTX 3070 Twin Fan Modelini Duyurdu

MSI, Bütçe Dostu GeForce RTX 3070 Twin Fan Modelini Duyurdu

NVIDIA’nın iş ortaklarından Tayvan merkezli donanım üreticisi MSI, geçtiğimiz aylarda tanıtılan GeForce RTX 30 ekran …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir