Anasayfa / Genel / Resident Evil Serisinin Yeni Oyunun Adı ve Kapak Görseli, Bir Perakende Sitesinde Ortaya Çıktı

Resident Evil Serisinin Yeni Oyunun Adı ve Kapak Görseli, Bir Perakende Sitesinde Ortaya Çıktı

Capcom, Resident Evil VII: Biohazard ile köklerine geri dönerken, Resident Evil 2 ve 3’ün remake versiyonlarıyla hayranları memnun etmeyi başardı. Popüler dehşet serisinin bir sonraki oyunu merakla beklenirken bir perakende sitesinde ortaya meydana çıkan sızıntı, Resident Evil 8‘in yolda olduğunu gösteriyor.

Söylentiler, Resident Evil VII’den Ethan‘ın yeni oyunda başlıca kahraman olarak geri döneceğini ve Chris Redfield’ın destekleyici bir rol oynadığını ortaya koyuyordu. Keza bir cadının, Mr. X ve Nemesis’e benzer şekilde oyuncuları takip edeceği ve yenildiğinde böceğe dönüşeceği iddia ediliyordu. Oyun hakkındaki ayrıntı hala perde ardından olsa da, en azından artık ismine ve kapak görseline sahibiz.

Resident Evil 8: Village serinin en karanlık oyunu olacak

resident evil 8: village, resident evil VIIIage

Resident Evil 8: Village olarak gelmesi beklenen yeni oyun, bir Alman perakende sitesinde göründü. Sızdırılan görsele bakılırsa asıl seriye geri dönmeyi planlayan Capcom, sekizinci oyunu Romen rakamları ile vurgulayarak Resident Evil VIllage şeklinde isimlendirecek. Keza oyun için hazırlanan yorumlama bölümü, Resident Evil 8’in serideki en karanlık ve en zalim oyun olacağını öne sürüyor.

Resident Evil 8’in PlayStation 5 etkinliği esnasında gösterilecek oyunlar arasında yer alacağı konuşuluyordu. Oysa Capcom, bu bilgiyi resmen doğrulamadı. ABD’deki olaylar nedeniyle ertelenen PS5 etkinliği yarın saat 23.00’da gerçekleşecek. Olur Ya de Resident Evil serisinin yeni oyunu, etkinliğin sürprizlerinden biri olabilir.

Hakkında admin

Check Also

Türk Motosiklet Sürücüsünün Radara Yakalanmamak İçin Bulduğu Çözüm Deşifre Oldu

Türk Motosiklet Sürücüsünün Radara Yakalanmamak İçin Bulduğu Çözüm Deşifre Oldu

Radar sistemleri, hız sınırlarını aşarak hem kendi hem de trafikteki diğer kişilerin hayatlarını tehlikeye atan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir