Anasayfa / Genel / Remothered: Broken Porcelain’in Çıkış Tarihi ve Yeni Fragmanı Yayınlandı

Remothered: Broken Porcelain’in Çıkış Tarihi ve Yeni Fragmanı Yayınlandı

Orijinal olarak geçtiğimiz yılın ağustos ayında duyurulan ve sevilen korku oyunu Remothered: Tormented Fathers’ın ikinci oyunu olan Remothered: Broken Porcelain, uzun süren sessizliğinin gerisinde bu yıl 25 Ağustos tarihinde satışa sunulacak. Oyunun yayıncı firmalarından olan Modus Games, bugün oyunun çıkış tarihini YouTube üzerinden yayınladığı fragmanla birlikte duyurdu.

Stormind Games ve Darril Arts’ın ortaklığında geliştirilen Remothered: Broken Porcelain, oyuncuları hikâyedeki gizem perdelerini aralamak için karanlık ve dehşet batmış bir yolculuğa çıkarmayı planlıyor. Jennifer isimli genç bir kadının hikâyesinin anlatıldığı Remothered: Broken Porcelain’de oyuncular, Ashmann Inn adlı bir otelde kapalı kalan Jennifer ile birlikte dünya dışı varlıklardan gelen işkencelere, ekipmansız ve hazırlıksız bir şekilde göğüs germeye çalışacak. Keza oyunun geliştirici firmalarından olan Stormind Games’in yaptığı açıklamaya kadar serinin birincil oyununu oynamamış olan oyuncular, bu oyundan başlasalar bile hikâye anlamında bir eksiklik çekmeyecekler.

Remothered: Broken Porcelain’in yeni fragmanı:

Remothered: Broken Porcelain’de atiklik ve loot gibi oynanışa etki eden özellikler epey bir ön planda olacak fakat hızlı elde etmek da oyuncuları defalarca kurtaramayabilecek. Bir Takım durumlarda oyuncular pusuya yatmak, kaçmak ve peşlerine düşen esrarengiz avcıları yenmek için en uygun zamanı ummak zorunda kalacak. Oyuncuların vereceği stratejik kararların oldukça manâlı olacağı Remothered: Broken Porcelain’de, serinin ilk oyununa nazaran daha ayrıntılı bir hikâye anlatımı ve daha geniş bir şahsiyet kadrosu da yer alacak.

Remothered: Broken Porcelain’in resmi Steam sayfasında oynanışa ve hikâyeye dair bazı ipuçları bulunuyor. Bu ipuçları, oyunun Steam sayfasında şu şekilde veriliyor: “Ashmann Hanı güvenli olmayan olduğu kadar kaynak bakımından da zengin. Korkunç geçmişin ağır sırlarını gizleyen sarsıcı konumların keşfinde size tezgâhtar olacak eşyalar için ortamı dikkatlice araştırın, Ashmann Hanı’nın gölgeleri arasında dolaşın ve her işin altından kalkan bir kaçış için düşmanların dikkatini yaymak üzere elinizin altındaki her şeyi kullanın.”

25 Ağustos tarihinde PS4, PC, Xbox One ve Nintendo Switch platformlarında satışa çıkacak Remothered: Broken Porcelain’in Steam sayfasına buradan ulaşabilir, oyunun detaylarını ve ekran görüntülerini inceleyebilirsiniz. Remothered: Broken Porcelain’in çıkış fiyatı hakkındaysa henüz bir veri bulunmuyor.

Hakkında admin

Check Also

Güney Afrikalı Bilim İnsanlarından Ses Getirecek Proje: Güneş Karartılacak

Güney Afrikalı Bilim İnsanlarından Ses Getirecek Proje: Güneş Karartılacak

Küresel iklim değişikliği tüm dünyayı etkilemeye devam ederken Güney Afrikalı bilim insanları, küresel iklim değişikliğinin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir