Anasayfa / Genel / Realme ’nin Yeni Zeki Saati, 2 Dakika İçerisinde 15.000 ’den Pozitif Satıldı

Realme ’nin Yeni Zeki Saati, 2 Dakika İçerisinde 15.000 ’den Pozitif Satıldı

Realme ’nin yeni çıkarttığı zeki saat Realme Watch, cuma günü Hindistan ’da resmi olarak satışa çıkartıldı. Satışa çıkartıldığı gün şaşırtıcı rakamlara ulaşan Çinli akıllı telefon üreticisinin açıklamalarına tarafından Realme Watch, satışa sunulduktan sonradan tam iki dakika içerisinde 15.000 ’den fazla saat satıldı. 

Flipkart ve Realme ’nin devlete ait internet sitesinde vergiler hariç 358 TL fiyat etiketiyle satışa sunulan saat, kullanıcılar kadar epeyce ilgi görmüş gibi gözüküyor. 

Realme, satışa sunduğu akıllı saatiyle kısa sürede oldukça iyi satmak rakamları yakaladı 

realmewatch

Realme Başkan Yardımcısı ve Realme Hindistan CEO ’su Madhav Sheth, devlete ait Twitter hesabında şu cümleleri paylaştı: “Yeni bir kategori, yeni bir rekor. İlk akıllı saatimiz Realme Watch, 2 dakikadan daha az bir süre içerisinde 15.000 satarak büyük bir başarı elde etti. En popüler teknoloji öncüsü olmaya bir adam daha yaklaştık.” 

Satışa sunulan zeki saat için 1,4 inç 320×320 çözünürlüğündeki ekran, 2.5D Corning Gorilla Glass 3 ile korunuyor. 3 eksenli ivme ölçer ve bir PPG sensörü ile birlikte gelen saat, spor yaparken size iyi bir destekçi olma özelliğinde olduğunu ekleyelim. IP68 sertifikasına sahip olan mahsul, toz ve suya karşı dayanıklı olmakla birlikte 20 mm ’lik değişebilir kayışlarla birlikte geliyor. 

Android 5.0 sürümüyle piyasaya sürülen saat, 160 mAh bataryasıyla uzun bir batarya ömrü sunacak gibi gözüküyor. Şirketin konu hakkındaki açıklamalarına göre Realme Watch, yürek atış hızı takibi açık olduğu sürece 7 gün dilekçe süresi sunarken bu nitelik devre dışı bırakıldığında uygulama süresi 9 güne dek çıkabiliyor. Hoş bir kuvvet tasarrufu moduyla gelen Realme Watch, özelliğin etkin edilmesiyle tek bir şarjla 20 güne değin tatbik süresi sunuyor. 

Demin Hindistan ’da satışa sunulan saatin önümüzdeki zamanlarda ülkemizde de satışa sunulması bekleniyor. 

Hakkında admin

Check Also

Ubisoft, Far Cry 6 ve Rainbow Six Quarantine, Covid-19 Nedeniyle Erteledi

Ubisoft, Far Cry 6 ve Rainbow Six Quarantine, Covid-19 Nedeniyle Erteledi

Fransız oyun stüdyosu Ubisoft, çeyrek sonuçlarını açıkladığı sırada iki yaklaşan iki önemli oyunu hakkında da …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir