Anasayfa / Genel / Razer, Android Oyun Kumandası Razer Kishi ’yi Satışa Sundu

Razer, Android Oyun Kumandası Razer Kishi ’yi Satışa Sundu

Oyuncular tarafından sevilen bir marka olan Razer, bugüne değin piyasaya sürdüğü birçok ürünüyle kullanıcılarından bütün puan almayı başardı. Şirket, oyuncu ekipmanlarının günümüzdeki seviyesine ulaşmasında büyük bir rol oynadı. Şirket, derhal de gözünü farklı bir platformdaki oyunculara dikti.

Razer, bundan takriben 5 ay önce düzenlenen CES 2020 etkinliğinde yeni cihazını tanıtmıştı. Şirketin bu cihazı, Nintendo Switch ’i andıran fakat Android bir telefona bağlanarak kullanılan bir oyun kumandasıydı. Razer Kishi adıyla tanıtılan oyun kumandası, bugünden itibaren bekleyenleriyle buluşmaya başladı.

Razer Kishi satışa çıktı:

razer kishi

Razer, Android cihazlara özel olarak tasarlanan yeni Razer Kishi oyun kumandasının satışa çıktığını açıkladı. Aygıt, üstünde yer alan analoglar, butonlar, 8 yönlü D-pad, iki analog tetik tuşu (L2 / R2) ve iki bumper düğmesiyle (L1 / R1) müşteri bulmaya başladı.

Razer Kishi, günümüzde piyasada bulunan çoğu Android işletim sistemli telefonu destekliyor. Oyun kumandasını kullanmak isteyen kullanıcılar, cihazı USB-C üzerinden telefonlarına bağlıyorlar. Telefonunuzu oyun sırasında sıkıntı etmeniz icabında bunu ilk elden Kishi üzerinden gerçekleştirebiliyorsunuz. Hem Razer, Kishi ’nin iPhone versiyonunun da bu yaz aylarında geleceğini söyledi.

razer kishi

Razer Kishi her ne dek özellikleri ve görüntüsüyle oyuncuları cezbetse de fiyatıyla azıcık üzecek gibi zira cihazın bugün satışa çıktığını açıklayan Razer, Kishi oyun kumandası için 80 dolarlık bir fiyat etiketi belirlemiş durumda. Bu durum Razer Kishi ’nin bu alanda ne kadar iyi bir alternatif olacağını önümüzdeki zamanlarda gösterecektir.

yine de günümüzde NVIDIA ’nın GeForce NOW gibi bulut oyun platformlarının yükselişi göz önüne alındığında Razer Kishi ’nin hiç de fena bir seçim olmadığını söyleyebiliriz. Elinizdeki telefondan günümüzün en sevilen oyunlarını sıcacık bir şekilde oynama avantajı için bu ücreti verip vermemek tamamen size kalmış.

Hakkında admin

Check Also

28 Yıldır Okuyucularıyla Buluşan Optimum Dergisi'nin Kasım-Aralık 2020 Sayısı Çıktı

28 Yıldır Okuyucularıyla Buluşan Optimum Dergisi’nin Kasım-Aralık 2020 Sayısı Çıktı

Türkiye’nin en aktif öğrenci topluluklarından İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) Endüstri Mühendisliği Kulübü’ne (EMK) bağlı olarak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir