Anasayfa / Genel / PUBG Mobile’a Özel Livik Haritası, Beta Sürümde Yayınlandı

PUBG Mobile’a Özel Livik Haritası, Beta Sürümde Yayınlandı

PUBG Mobile ile ilgili bir süredir bazı söylentiler var ve bu söylentiler, 0.19.0 güncellemesi ile oyuna yeni bir harita geleceğini öne sürüyor. Böylece çok oyuncuya kadar ise bu harita, “Erangel 2.0” olacaktı. Oysa Tencent’ten gelen yeni direktifler, yepyeni bir haritayla karşısında karşıya olduğumuzu netleştirdi.

PUBG Mobile’ın resmi Twitter hesabından yapılan açıklamalarda, oyuna gelecek yeni haritanın Livik olarak isimlendirileceği ve beta kapsamda da deneyimlenebileceği açıklama edildi. Hem Livik, PUBG Mobile için tasarlanmış özel bir harita olarak karşımıza çıkıyor. Yani oyunseverler, bu kere PUBG’nin PC sürümünde görmedikleri bir haritada hayatta kalmaya çalışacaklar.

Yeni harita Livik, PUBG Mobile’a özel olacak

PUBG Mobile

PUBG Mobile’ın özel haritası, kendine has bazı detaylara sahip olacak. Oyunseverler, bu haritada şelaleler, şifalı havuzlar ve Monster truck’lar görecekler. Keza Livik, PUBG Mobile’ın en küçük haritası olacak.

PUBG Mobile

Livik haritasının oyunculara tam anlamıyla neler sunacağı şu lahza için bilinmiyor. Ancak ortaya meydana çıkan görseller, bu haritanın grafiksel anlamda etkileyici, eksik binalı, bol tepeli olacağını gösteriyor. Ancak şu an için tanıdık şeylerin nihai olmadığını, PUBG Mobile ekibinin beta testler sırasında harita üzerinde şartların değişmesi yapabileceğini unutmamak gerekiyor.

PUBG Mobile

PUBG Mobile’ın 0.19.0 sürümüne ait beta başlamış durumda. Yani eğer sizler de oyunun beta sürümüne kayıtlıysanız, Livik haritasını deneyimlemeye başlayabilirsiniz. Oysa yeni haritanın istikrarlı sürüme ne süre geleceği şu an için netleşmiş değil. Bugüne kadar ortaya atılan iddialar, PUBG Mobile’ın 0.19.0 sürümünün temmuz ayının ortası itibarıyla sunulacağını gösterse de devlete ait tarih için PUBG Mobile’dan gelecek açıklamanın beklenmesi gerekiyor.

Hakkında admin

Check Also

Türk Motosiklet Sürücüsünün Radara Yakalanmamak İçin Bulduğu Çözüm Deşifre Oldu

Türk Motosiklet Sürücüsünün Radara Yakalanmamak İçin Bulduğu Çözüm Deşifre Oldu

Radar sistemleri, hız sınırlarını aşarak hem kendi hem de trafikteki diğer kişilerin hayatlarını tehlikeye atan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir