Anasayfa / Genel / PUBG Mobile’a ‘Gizemli Orman Modu’ Geliyor

PUBG Mobile’a ‘Gizemli Orman Modu’ Geliyor

PUBG Mobile cephesinde yenilikler art arda gelmeye devam ediyor. En son yayınlanan büyük güncellemeyle oyunun ikinci haritası olan Miramar üzerinde şartların değişmesi üretilmiş ve bir takım silahlara da güncellemeler ve yenilikler getirilmişti. Hem yeniden bu güncellemeyle oyuncuların ağrı kesici ve enerji içeceği gibi oyun içi kritik eşyaları alabileceği yeni otomatlar oyuna eklenmişti.

Bahsi geçen güncellemenin üzerinden fazla kısa bir vakit geçmesine karşın PUBG Mobile, yeni oyun modu Gizemli Orman’ı kullanıcılarına duyurdu. Miramar haritası üzerinde yapılan yeni etkinliğin gerisinde çıkan haberlere göre bu sefer de Sanhok haritası üzerinde yeni bir orman temalı etkinlik yayınlanacak. PUBG ekibinin Twitter üzerinden yayınladığı bilgiler doğrultusunda bu yeni mod, 1 Haziran tarihinde oyunculara sunulacak.

PUBG Mobile kadar yapılan izah etme:

pubg twitter duyurusu

PUBG Mobile ekibi, bu yeni modu Twitter üzerinden “Macera bekliyor. 1 Haziran tarihinde bu esrarengiz ormanı keşfetmeye hazırlanmış ol” ifadeleriyle duyurdu. Az Önce çok artı bilgi açıklanmamasına rağmen görselin sağ daha alçak köşesinde bulunan Sanhok ibaresi, bize etkinliğin geleceği harita hakkında bilgi veriyor. Keza yapılan öteki direktifler da “Nereye bakacağını bilirsen…” ifadeleri yer alıyor. Bu doğrultuda harita içerisine gizlenmiş bir takım eşya ve ödülleri de oyuncuların bulmaya çalışacağını varsayım edebiliyoruz. 

Yeni gelecek olan modla sıcak hava balonları kullanılabilir olacak:

pubg twitter duyurusu

PUBG Mobile Twitter hesabı üzerinden paylaşılan bir diğer tweet ile görselde bir sıcak hava balonunun kullanıldığını görüyoruz. Bu da aramak oluyor oysa modla birlikte sıcak hava balonları da oyuncuların gökyüzüne yükselip ormanın sırlarını yukarıdan keşfetmeye çalışması için oyuna eklenebilir.

Önümüzdeki birkaç gün içerisinde PUBG Mobile göre Gizemli Orman hakkında daha pozitif detay yayınlanabilir veya şirket, bu yeni modu çıkış gününe kadar bir sır olarak tutup merak yaratmak istiyor da olabilirler. Neyse oysa 1 Haziran’a yalnızca iki gün kalmış durumda. Esrarengiz Orman’ın nasıl bir mod olacağını pazartesi günü defalarca beraber deneyimleyebileceğiz.

Hakkında admin

Check Also

Türk Motosiklet Sürücüsünün Radara Yakalanmamak İçin Bulduğu Çözüm Deşifre Oldu

Türk Motosiklet Sürücüsünün Radara Yakalanmamak İçin Bulduğu Çözüm Deşifre Oldu

Radar sistemleri, hız sınırlarını aşarak hem kendi hem de trafikteki diğer kişilerin hayatlarını tehlikeye atan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir