Anasayfa / Genel / PS5 Etkinliğinden Sonra ‘Red Dead Redemption Remaster’ Söylentileri Güçlendi

PS5 Etkinliğinden Sonra ‘Red Dead Redemption Remaster’ Söylentileri Güçlendi

Geçtiğimiz günlerde Red Dead Redemption için bir remake veya remaster çalışmasının yapılıyor olduğu konusu gündeme gelmiş ve bu veri farklı alanlara yönlendirilmiş anonim kaynaklar göre iletilmişti. Kanıt anlamında herhangi bir şey olmasa da bu haber, oyunun hayranlarını meraklandırmayı başarmıştı. Bir olağan hâline gelen oyunun yenilenmiş versiyonunun gelebilme ihtimali, herkesin kafasının bir köşesinde kalmış ancak söylentileri doğrulayan bir bilgi gelmediğinden rafa kaldırılmıştı.

Reddit ’te yapılan yeni paylaşıma göreyse unutulan bu bilgilerin içten olabileceğine dair küçük kanıtlar bulundu. Söylentiler, oyunun yayıncı firması Rockstar Games ’in PS5 etkinliğindeki varlığı ve Amazon listelemesi üzerine kuruldu. Rockstar Games ’in onarılmış oyunu, bu sene açıklayacağı ve 2020 ’nin ikinci çeyreğinde piyasaya süreceği önceden de konuşulmuş ancak firmadan bu durumu doğrulayan bir izah etme bir türlü gelmemişti.

Yeni geliştirmeler ve yeni görevlerle gelebilir:

red dead redemption

Oyunun çeşitli geliştirmelerle her tarafta yapı edileceği bilgisi ve oyuncular için yepyeni görevlerle geleceği haberi uzun zaman tartışıldı. Arthur Morgan karakterinin alacağı yeni görevler; John Marston ve Rob Wiethoff gibi karakterlerin geri dönüşü gibi yeniliklerin yanında oyunun PC, PS5 ve Xbox Series X için piyasaya süreceği de söylendi.

Geliştirdiği bir diğer oyun olan GTA V ’in genişletilmiş bir versiyonunun PS5 için geleceğini duyuran şirkete çevrilen gözler, Inkar Dead için de birkaç yeni haber bekledi. Hemen Şimdi konuyla ilgili bir izah etme yapılmamış olsa da Rockstar Games ’in üstünde çalıştığı işin, oyunlarının yeni konsollar için baştan geliştirilmesi olduğu varsayım edilen bir şeydi. Firmadan beklenti; bir diğer PS5 etkinliğinde, yaklaşan Xbox lansmanında ya da Summer Game Fest ’te Inkar Dead ’e dair bir şeyler söylemesi yönünde.

Farzedilen her şeyin şu an için sadece beklenti olduğu biliniyor ama oyuncular yine de gelen sızıntıların abes çıkmamasını ve firmanın oyun hakkında hoş haberlerle gelmesini istiyor. İlerleyen günlerde gerçekleşecek yeni etkinliklerde Red Dead Redemption ne değin yer kaplayacak daima beraber göreceğiz.

Hakkında admin

Check Also

Lenovo, Hem İş Hem Oyun İçin Kullanılabilecek Legion Serisi Dizüstü Bilgisayarlarını Tanıttı

Lenovo, Hem İş Hem Oyun İçin Kullanılabilecek Legion Serisi Dizüstü Bilgisayarlarını Tanıttı

Çin merkezli teknoloji devi Lenovo, bugün iki yeni dizüstü bilgisayarının duyurusunu gerçekleştirdi. Şirketin tanıttığı cihazlar …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir