Anasayfa / Genel / PS5 Etkinliğinde Duyurulan Gran Turismo 7’nin Nefes Kesen Oyun İçi Görüntüleri

PS5 Etkinliğinde Duyurulan Gran Turismo 7’nin Nefes Kesen Oyun İçi Görüntüleri

Yarış oyunlarının atası olarak nitelendirilen Gran Turismo ’nun yedinci halkası, düz gerçekleştirilen Sony PlayStation 5 lansmanında tanıtıldı. Yedi yıllık bir bekleyişin peşinde gelen oyun, adeta hakiki dünyadan ayırt edilemez bir yarış simülasyonu deneyimi sunmayı vadediyor.

PlayStation 5 için geliştirilen Gran Turismo 7, 2017 yılında piyasaya sürülen Gran Turismo Sport ’u esas alıyor gibi görünüyor. bununla birlikte, oyunda ‘Campaign Mode’ adında tek şahsiyet yeni bir mod bulunuyor. Büyük coşku yaratan oyun moduna dair bilgiler şu lahza için fazla sınırlı, ama detayların önümüzdeki günlerde açığa çıkacağını varsayım ediyoruz.

Gran Turismo 7, olağanüstü gerçekçi grafikleri ile eşsiz bir yarış deneyimi vadediyor

Gran Turismo 7

Bildiğiniz gibi PlayStation 5, bekleme ekranlarını saliseler ile ölçtürecek bir katı hal sürücüsüne yani SSD ’ye konut sahipliği yapıyor. Öteki oyunlar gibi Gran Turismo 7 ’de bu donanımdan ardına kadar yararlanacak. Bugün, aracısız olarak bir PS5 konsolundan elde edilen ekran görüntüleri, oyunun nefes kesici bir tecrübe sunacağını gösteriyor.

Köklerine geri dönen Gran Turismo 7, mucizevi gerçekçi görüntüleri ile uyarı çekiyor. Paylaşılan görüntülerde renklendirme, parlaklık, hava koşulları, gölgeler ve yansımalar gerçekte muhteşem görünüyor. 

Oyunda ‘Campaign Mode’ adında tek kişilik yeni bir mod bulunuyor

Gran Turismo 7 oyun içi görüntüler

Sony ve Polyphony Digital tarafından dün yayınlanan videoda, oyun içinden bir takım anlara tanık olmuştuk. Bugün yayınlanan oyun içi görüntüler ise Gran Turismo 7 ’ye dair beklentileri bir hayli yükseltecektir. 

2013 yılında PS3 için piyasaya sürülen Gran Turismo 6’un aracısız devamı olan Gran Turismo 7, demin devlete ait bir çıkış tarihine sahip yok, fakat oyuna ilişkin daha pozitif bilgi açığa çıktığı takdirde sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Gran Turismo 7’nin oyun içi görüntülerine aşağıdan göz atabilirsiniz. 

Gran Turismo 7’nin PlayStation 5’teki oyun içi görüntüleri

Gran Turismo 7

PS5 Gran Turismo 7

PlayStation 5 Gran Turismo 7

GT7

GT7

Gran Turismo 7 fragmanı

Hakkında admin

Check Also

PlayStation 5, Her Kupanın Kilidi Açıldığında Sesinizi Kaydediyor

PlayStation 5, Her Kupanın Kilidi Açıldığında Sesinizi Kaydediyor

Japonya merkezli teknoloji devi Sony, yeni nesil oyun konsolu PlayStation 5’i geçtiğimiz günlerde tüm dünyada …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir