Anasayfa / Genel / Popüler Nefret Serisinin Oyunu Goosebumps: Dead of Night Duyuruldu

Popüler Nefret Serisinin Oyunu Goosebumps: Dead of Night Duyuruldu

Robert Lawrance Stine göre yazılan Goosebumps (Ürperti Dizisi), günümüzün popüler çocuk nefret edilen şey romanları aralarında yer almakta oysa çocuklara hitap eden bu dizi, yakında sadece bir roman olmaktan çıkacak. Kitap serisinin yayıncısı olan Scholastic Publishing, bu seriyi bir oyun hâline getirmek için uzlaşma yaptı.

Scholastic Publishing ve Sony Pictures, geliştirici stüdyo Cosmic Forces ile Goosebumps ’ı bir oyun hâline getirmek üzere uzun süre önce anlaştı. Anlaşma sonucunda geliştirileceğine karar bahşedilen Goosebumps: Dead of Night, bugün resmen bir fragmanla duyuruldu.

Goosebumps: Dead of Night nasıl bir oyun olacak?

Goosebumps: Dead of Night

Goosebumps: Dead of Night, birinci şahıs görüş açısıyla oynayacağımız bir hayatta kalma / nefret edilen şey oyunu olacak. Oyun, roman serisindeki Slappy the Dummy isimli kötü karaktere yer verecek. aynı zamanda oyun içerisinde çoğu dehşet karakter sizi korkutmak için fırsat arayacak.

Oyunun geliştiricisi Cosmic Forces, Goosebumps: Dead of Night ’ı yeniden kendi geliştirdikleri mobil VR oyunu Goosebumps: Night of Scares ’in baştan planlanmış hâli olduğunu söyledi. Buna tarafından oyun, Night of Scares ’in daha gelişmiş grafikli ve daha pozitif karakterli hâli olacak. bununla beraber yapay zekâ da iyileştirilmiş olacak.

Robert Lawrance Stine ’ın sevilen roman serisinin yeni oyunu Goosebumps: Dead of Night, bu yaz aylarında PlayStation 4, Xbox One, PC ve Nintendo Switch platformlarında oyuncularla buluşacak. Oyunun kesinkes hangi günde çıkacağıysa şu lahza için bilinmiyor.

Goosebumps: Dead of Night fragmanı:

Hakkında admin

Check Also

Porsche Taycan Satışları Beklentileri Karşılayacak

Porsche Taycan Satışları Beklentileri Karşılayacak

2020 yılı hemen hiçbir şey için iyi geçen bir yıl olmadı. Otomobil üreticileri ise pandemi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir