Anasayfa / Genel / Popüler Mesajlaşma Uygulaması Telegram ’a An İtibariyle Erişilemiyor

Popüler Mesajlaşma Uygulaması Telegram ’a An İtibariyle Erişilemiyor

Dünyanın WhatsApp ’tan sonra en meşhur mesajlaşma platformlarından olan Telegram ’a an itibariyle erişim sorunları yaşanıyor. Downdetector ’da da bulunan haritaya kadar fazla sayıda kişinin popüler mesajlaşma uygulamasına erişim sıkıntısı yaşadığı gözlemlendi. Avrupa ve Türkiye ilk önce olmak üzere Asya ve ABD üstünde de erişim sıkıntısının olduğu gözlemlenen Telegram sunucuları ne süre düzelecek, şu an için bilinmiyor. 

Telegram ’a yeni özellikler gelmişti

Dün yaptığımız haberlerde Telegram için yeni özelliklerin geldiğini duyurmuştuk. Android ve iOS ’a gelen bu güncellemede dilekçe içi video düzenleyici, iki adımlı düzeltme, animasyonlu çıkartmalar, yeni GIF ’ler ve pek çok öbür özellik ekleyen Telegram, bu sebeple çökmüş olabilir. Bilhassa nasıl çalıştığı net olarak meçhul uygulama içi video düzenleme özelliğinin sunuculara ağırlık bindirme ihtimali olabilir. 

Webtekno Telegram kanalına bekleriz

Bu haber aracılığıyla teknoloji odaklı bilgilerin paylaşılıp, sohbet grubunda bizlerle de konuşabileceğiniz Telegram grubumuza hepinizi bekleriz. Eğer sizler de Webtekno Telegram kanalına gelmek istiyorsanız, tek yapmanız gereken t.me/GokhanAygun.net adresine tıklamak. 

Şu an için Telegram ’a hala erişilemiyor, eğer bu konuda bir güncelleme olursa bu haber aracılığı ile bilgilendireceğiz. 

Hakkında admin

Check Also

Türk Tasarımcıdan, Android 12 İçin Benzersiz Özellikler Sunan Konsept Tasarım (Video)

Türk Tasarımcıdan, Android 12 İçin Benzersiz Özellikler Sunan Konsept Tasarım (Video)

Zaman zaman hazırladığı konsept tasarımlarla haberlerimize konu olmayı başaran Türk Tasarımcı Kamer Kaan Avdan, Android 12 …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir